Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerintetek hihető ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerintetek hihető ez a magyarázkodás?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem hiszem.

A barátomnál voltam és el ment a kocsiját leadni a szervizbe. Én ott maradtam és mondtam neki, hogy addig megnézem a leveleimet. Amikor végeztem, elkezdtem böngészni pár oldalon. Aztán hogy véletlenül bezártam egy oldalt , megnyitottam az előzményeket, hogy megtaláljam hogy hol is voltam. Hát bár csak ne tettem volna. Egy kicsit sem kellet kutakodni, mert rögtön a szemembe került, hogy más lányokkal cseveg. Több lánnyal is.

A csevegő oldalon olyan nyíltan szexuális dolgokról és kívánságokról beszélgettek, hogy lesült a képemről a bőr.

Még a meztelen teste is fel van téve képpel a cset oldalra. Tudom, hogy nem lett volna szabad belenéznem.

Nem készakarva vettem észre az egészet. De amint megláttam, nem tudtam megállni, hogy ne nézzek bele.

Ha nem nézek bele, akkor nem is derült volna ki az egész.

Megnyitva hagytam az oldalt és elmentem haza. Ő magyarázkodik, hogy csak játék az egész és egyikhez sincs köze. Lehet, de engem akkor is zavar ez az egész. Sokkal jobban, mint, hogy engedély nélkül belenéztem a gépébe.

Nem beteges ez a dolog? Lehet ilyen játékból űzni, és mindegyik lányt hülyíteni?

Ti elnéznétek ezt?



2013. ápr. 4. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én visszacsuktam volna a helyedben az oldalt, és soha nem tudott volna a tag elérni többet+1 egymondatos egyszavas befejezést.Ennyit tettem volna a helyedben.
2013. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ezt kellett volna tennem. Már késő.
2013. ápr. 4. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha veled együtt van tényleg és emellett így chatelget más lányokkal, ráadásul meztelen fotót rak ki magáról mellé... én kidobnám a helyedben, nem vesz téged komolyan.
2013. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak azért zavarja,hogy belenéztél,mert volt titkolni valója.

Én otthagynám.

2013. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát engem most szerintem utálni fogsz de azért leírom a véleményem XD Szerintem te ott voltál neki biztos pontnak a többi csajt meg tudta hülyíteni, úgy hogy nem veszíthetett semmit mert ha esetleg eltudott menni egy csajjal egy légyottra akkor jó ha mégsem akkor meg ott voltál neki te. Szerintem ez egy szemét alak jobb neked nélküle. De te ismered te tudod milyen ember.
2013. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen! Most már ismerem!
2013. ápr. 4. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos h nem sokat számít és nem igazán érdekel, de sajnálom, fel a fejjel;)
2013. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy egy pasi akkor tesz ilyen dolgokat amikor már nem szerelmes a párjába. Talán a szeretet megvan de ha szerelemmel szeretne akkor eszébe sem jutna más nőkkel ilyen témában csevegni. Számomra egyértelmű,hogy melletted megkezdte a vadászatot egy új nőre akivel egyik nap még csak cseveg a szexről másik nap meg ki is próbálja élesben. Sajnálom.
2013. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Missi_Key ***** válasza:
0%
sztem más gépén kutakodni nagyobb gáz mint megcsalni valakit, mellesleg a net az semmi, a monitoroddal nem lehet dugni...
2013. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es: Sajnálom a leendő párodat előre...
2013. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!