Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, ő visszafo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, ő visszafogadott, Eltelt 3 év, Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
3 éve még csak kis csitri voltam, akit a barátnői "irányítottak". Akkor ismertem meg az életem szerelmét, de akkor még ezt nem tudtam. Barátnőim körébe ugye akkor menőnek kellett lenni... hát megcsaltam sajnos ... igazából nem is volt rendesen szex... de tudom hogy megcsalás már az is :s azóta megbocsájtott nekem eltelt 3 év imádom, magamratetováltattam csipömre nevét és egy kis szivet hogy érezze hogy ő kell nekem és ő az igazi:( de nem tud megbocsájtani:( azóta felnőttem és érett llettem és bánom a hibám és bármit megtennék hogy megbocsásson és végre megbízzon bennem:( mittegyek:( légyszives normális válazokat...

2013. ápr. 8. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem tudott megbocsájtani, akkor hogy birt ki veled ennyi időt? Mondjuk azért 3 év alatt már kiheverhette volna...
2013. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetováltass még egy párat, hátha meggyőzi...
2013. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

hát most le fogsz pontozni de számomra aki ilyet tesz :

közös fészbúk, magamra tetoválom a nevét mert dúl a láw..

az szerintem ugyanúgy egy buta kis csitri :)

2013. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Hát nekem úgy tűnik hogy sokat nem változtál agyilag. és 3 év eltelt, hogy lehet neked is ennyi eszed...áhh így a világnak annyi lesz...ha ez így megy tovább.
2013. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nemtudom akkor "megbocsájtott", de nem tette túl magát ezen és emiatt nem bizik meg és nem hagy békén ezzelholott 16 multam éppen amikor megcsltam ki cistri voltam de nem tudtam akkro még mit jelent hogy szeretni valakit :( csak akkor mikor rájöttem hogy elveszítettem valamit ami nekem fonto sés ez ő votl:(
2013. ápr. 8. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem esik le? 3 éve veled van....ez legyen elég a kérdéseidre.
2013. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki heveri ki "hamar". Szeret ezért nem hagyott el, de az ember sose felejt, az a bizonyos érzés mindig (legalábbis egy ideig) megmarad. Az nem megoldás, hogy tetováltatsz, ettől nem fog benned jobban bízni! Legyél vele türelmes, tudom sok ez a 3 év is, de lehet nála több időre van szükség. De ne ilyennel bizonyítsd be neki, hogy megbántad.
2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mert ez mindig a fejében marad, soha nem felejti el

ha bizalom sincs, az baj

ezt nem lehet jóvátenni ill meg nem történté tenni N

2013. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha három évig benne maradtál egy olyan kapcsolatban,ahol a bizalom örökre elveszett,akkor Te nem felnőtt vagy,hanem jellemtelen,és még hülye is.Egy tetoválás semmin sem fog változtatni,ezt egy felnőtt ember tudná.
2013. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!