Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már úgy, hogy érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy érzitek megcsal a feleségetek, vagy a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Észrevettem a nejemen, hogy másképpen viselkedik, jobban ad magára, mint régen stb, de ezt inkább privátban írnám le.

Válaszoljon aki már volt hasonló helyzetben.



2013. szept. 7. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jobban ad magára, és azt nem érted teszi, akkor az szignifikáns.
2013. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom is azt hiszi, hogy megcsalom mert a suliba kiöltözöm... Mert ő meg egész nyáron otthoni ruhában látott.. Ha haza jövök fáradtan ő meg itthon van egész nap és nem foglalkozom vele vagy kissé ingerült vagyok akkor megint jön a hiszti hogy megcsalom.. Pedig szeretem és nem csalom meg!
2013. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!