Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A környezetetekben mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetekben mennyire jellemző, h a nők félrelépnek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nőismerőseimről nem derült ki még ilyen, két férfiről tudok csak, aki félrelépett.
2013. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim körében inkább az a jellemző, hogy a nő válik a férjétől, mert besokallt. Harmadik félről most így a 4-ből egyiknél sem tudok, viszont elkeseredettséget látok, és nagy szabadság vágyat!
2013. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A nők ügyesebben titkolják. 60% lehet az arány közöttük életükben vagy rosszabb.
2013. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nálam eddig a férfiak vezettek, de most belehúztak a nők!
2013. szept. 10. 13:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Jó pár lányismerősöm simán félrekúrt. ez van. Persze kevesen tudják róluk, kifelé, tip top tuti csajok, csak az egészen közeli barátok tudják az igazat. Az igazi barát meg nem adja ki a barátját.

Pont ezért én úgy látom, több lányról tudom, hogy félredug, mint ahány fiú ismerősömről tudom. Pedig több fiú haverom van.

2013. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jellemző. Alig ismerek olyan nőt aki ne lépne félre a környezetemben. Női szemmel is gusztustalan amit csinálnak. Ki vagyok ábránduva a társadalomból...
2013. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én személyesen nem ismerek ilyen lányt, de a barátaimnak a barátnői elég megcsalósak, eléggé szenvedés van sokszor :/

Jobb is hogy nem ismerem őket közelebbről.

(De azt elmondom, hogy az öltözködésükön, stílusukon és a viselkedésükön, amit egy bulin csinálnak feltűnő, hogy nem komoly kapcsolatra valóak. Akik tök normálisan elvannak, azokra fel se nagyon figyelnek a pasik.)

2013. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A férjem nővére csalja a férjét. Bár ott oda vissza múködik a dolog. (A csaj kezdte)


Nem vagyok hajlandó sógornőnek hívni mert utáljuk egymást. Még köszönni se hajlandó nekem. Szóval nem érdemli meg.


Baráti körben 1 srác van, aki hajt egy lányra a baráti körből, a lánynak is, a pasinak is van párja.


Volt osztálytársamat is a vőlegénye megcsalta.


Szóval én inkább férfi részéről tudok több megcsalásról a környezetemben.


27/N

2013. szept. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!