Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom üzeneteket kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom üzeneteket kap "chat"-es oldalról, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól várok választ, akik már voltak ilyen helyzetben és végül meg is tudták azt beszélni vagy kiderült egyértelműen, hogy mi történt.

2014. jan. 10. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy icipicikét baromira kevés információ ahhoz, hogy ez megállapítható legyen.

Pár "részletkérdés":

1. Milyen "chat"-es oldalról van szó? (Mert pl. önmagában ha valaki üzen neki chat.hu-n, az még nem jelent semmit.)

2. Kiktől kapja az üzeneteket? Egyáltalán, valódi személyektől kapja? Elég gyakori, hogy kamuprofilról küldözgetnek botok erotikus tartalmú üzeneteket. Nem csak társkeresőkön, bizonyos áltlalános közösségi oldalakon is belefutottam már ilyenekbe.

3. Mi áll az üzenetben? Mert ha a legutóbbi Fradi-meccsről írnak benne, akkor nem valószínű, hogy megcsalás állna a dolog mögött.

4. Barátod miket reagál rá?


Amint látod, önmagában abból, hogy kapott valakitől egy üzenetet, azt feltételezni, hogy megcsal, eléggé túlzás.

2014. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A 2. kérdésben írtakra tippelek én is. (remélem)

A 3. kérdésről annyit, hogy nem "meccs-sztori" a szöveg.

A 4. kérdés: nem hajlandó róla semmit mondani, csak, hogy már régen volt regisztrálva társkeresőkre is és néha kap smst, de már ezer éve nem használja őket. Nem törölte róla magát, mert van, amihez már a jelszót sem tudja. Ő ennyit mond.

2014. jan. 10. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Hetente kapok a levelezőm spam fiókjába leveleket, hogy "XY lefeküdne veled, ha te is vele, lépj be a ... fiókodba" (soha nem regisztráltam ilyen partnerkereső oldalakra).


Ennek ellenére nem csalom meg a párom, és még leszbi sem vagyok...


Vannak ilyen oldalak, akik így próbálják növelni látogatottságukat...


Meg az is lehet, hogy valóban chatel, valami ártatlan témáról, a hobbijával kapcsolatban...


Meg az is hogy megcsal akár...


De ez önmagában még nem kizárólag erre utaló jel!

2014. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meg
2014. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem volna valami turpisság vagy kivetnivaló a dologban, nem hallgatná el előled.
2014. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is és a párom is szoktunk kapni ilyen üzeneteket, pl. Badoo-ról, Love.hu-ról, stb. Ezekkel akarják növelni a nézettségét az oldalnak, hátha valaki rákattint, felregisztrál, ilyesmi. Nem kell a bolhából elefántot csinálni...
2014. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is kapok jó pár ilyen levelet társkeresős és szexpartner keresős oldalaktól, pedig nem is regisztráltam ilyenen soha. ha rossz helyen adod meg az e-mail címed, könnyen így lehet járni. nekem ott all az összes ilyen üzenet olvasatlanul a fiókomban, a párommal még viccelődni is szoktunk rajta. neki soha nem jutott eszébe, hogy megcsalnám, ezek miatt az üzenetek miatt. az mondjuk más tészta, ha te azt látod, hogy a párod ezeket mindet meg is nyitja, olvassa. ha csak olvasatlanul ott sorakoznak a beérkező üzenetei között, akkor biztos nem sumákol a barátod.
2014. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
telefonon jön az sms, nem e-mail
2014. jan. 12. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
elég nehéz így bármit is érdemben hozzászólni a problémához, ha mindent harapófogóval kell kihúzni belőled.
2014. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!