Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon engem is meg fog csalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem is meg fog csalni?

Figyelt kérdés
A barátomnak eléggé sok csajjal volt már dolga, minden téren /kavarás, szex/. Az utolsó barátnőit mind megcsalta. Nekem azt mondja hogy én vagyok az igazi, és hogy sosem volt még szerelmes csak azt hitte, de tudja hogy ez most szerelem stb. A barátai is mondják hogy mennyire szeret engem, és hogy mennyit változott, éshogy milyen komoly lett a kapcsolatok terén. Plusz eddig az összes barátnőjét gyűlölték, de engem imád mindegyik egytől egyig. A gond az, hogy volt már pár kapcsolatom, és mindegyiknek az lett a vége hogy megcsaltak. A párom azt mondja velem nem tudná megtenni. De ha mégsem változott meg? Nagyon félek hogy a történelem megismétli önmagát.

2014. jan. 17. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
meg fog
2014. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog rajtad áll. Én biztosan nem tudnék benne megbízni, de ha te megtudsz, akkor sok boldogságot.
2014. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1) legyen önbizalmad és önbecsülésed

2) nem vagyunk jósok, honnan tudjuk

3) ami nem rajtad múlik, ahhoz alkalmazkodj. Pl ha felmerül a gyanú lépj, de addig ne bsazogasd a másikat ezzel (lásd önbecsülés)

2014. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszer próba képpen úgy tettem mint aki fontolóra veszi a szakítást, de ő ekkor sírni kezdett. És ez még egy kicsit megnyugtatott, hogy valóban fél engem elveszíteni.
2014. jan. 17. 14:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Van mire félned, Te is be leszel téve a sorba.
2014. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4 Nekem ezerszer volt ilyen jelenetben részem, mint amit irsz, még sem tudott kibujni az illető a bőréből.
2014. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"A párom azt mondja velem nem tudná megtenni."


Igen, persze, hogy most ezt mondja. Ettől persze lehet, hogy soha nem fog megcsalni, de ez a mondat nem biztosíték semmire.

2014. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg az elözö baratnöit, hogy nekik mit mondott.


En is szeretem a baratnömet, nem akarom elvesziteni es föleg nem megbantani. Megis megcsalom. Szerintem, aki atlepte egyszer ezt a hatart es nem kapott rögtön egy oriasi pofont az elettöl, az ezentul is fog.

2014. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most már értem h miért csalnak meg és hagynak ott.


Nem vetted még észre, hogy ilyen ostoba játékokat játszani nem kifizetődő az életben?

2014. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
álj álj álj! senki sem hagyott még ott engem, mindig én léptem! miután kiderült a megcsalás, én dobtam ki őet mindig. "mindig". kétszer volt rá példa. kérlek áruld el milyen játékokról beszélsz.
2014. jan. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!