Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pasim fészen sok csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fészen sok csajjal dumálgat ami engem nagyon zavar, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem hajlandó előttem fészre bejelentkezni és titkolja (újabban) a telefonja pin-kódját. Folyton pittyeg a telója h írogatnak neki és mikor épp nyomkodja látom hogy nőkkel dumál mert egy apfó kis ikon mutatja a chatelő profilképét. Egyszer már rajtakaptam nagyon félreérthető dolgokról dumálni egy csajjal és tuti h most is azt csinálja, csak nem hajlandó elmondani mi van. Engem viszont megöl a kíváncsiság és a stressz emiatt.

Lehet kicsit durva de már az is eszembe jutott, h mi lenne ha valahogy be tudnék jutni a felhasználójába.. Paranoiás lennék? :/



2014. febr. 23. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
ez párkapcsolat, nem szexualitás
2014. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem mutatja meg akkor titkol valamit és ha titkol akkor van rejtegetni valója...dobd ki aztán majd elgondolkodik hogy miért
2014. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kidobni nem akarom ok nélkül amíg pontosan nem tudom h miket dumálgat velük :| Valahogyan ki akarom deríteni, de az fix h magától nem fogja megmutatni ezeket.
2014. febr. 23. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
feltörést törvény bünteti. ki kell dobni
2014. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam h fel fogom csak eszembe jutott milyen lenne kicsit olvasgatni benne. Lehet ledöbbennék
2014. febr. 24. 00:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig figyelem az asszonyt. Csak azért írogatok ide, mert nem akar velem, beszélgetni, ja meg d**i se. Naná, hogy nem tud róla, nemhogy a jelszavakról.

Szerintem, ha teljesen kielégítenéd, akkor nem foglalkozna ilyenekkel. Persze mindenki magából indul ki.

2014. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe, keress egy normális pasit...
2014. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nök logikája:


titkol valamit ---------->megcsal.


Ha ugy érzed rendbe van a kapcsolatotok.Akkor szerintem ne agodj.

2014. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sosem titkolóztam, csak amióta csajozok.
2014. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!