Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan béküljek ki vele? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki vele? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy valaki nem akarja hogy összejöjjek egy csajjal. Azt terjesztette rólam hogy más lánynak a kezét fogtam (ilyenkor már nagyon közeli kapcsolatban voltunk de még nem jártunk) és ez olyan ember terjesztette akiről a csaj azt gondolja h nincs oka hazudni neki és nemhiszi el nekem h én igazat mondok. Azóta kibékültünk de csak mint barátok és nemtudom h mit mondjak neki hogy újra magasabb kapcsolatban legyünk? mert mégsem mondhatom azt h sajnálom ami történt mivelhogy nem történt semmi.

2014. febr. 27. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor már elég nagy problémák vannak ha nem hisz neked.....
2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő eleinte még elhitte h nemtörtént semmi de aztán több ember köztük néhány 'barátom' is elkezdte neki ezt mondani és azóta nem hisz nekem mert hogy az én barátaim mért hazudnának neki
2014. febr. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!