Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul vagy mi bennem a hiba hogy a párom megcsal?

Figyelt kérdés

Szerintetek ne éljek tovább bizonytalanságba és szakítsak vele ( szeretem ) de ha rá kérdezek hogy meg csalsz ??? van szeretőd ?? akkor azt mondja hogy nincs senkije de én már nem hiszek neki sokat szokott hazudni nem tudom hogy deríthetem ki valójában hogy megcsal. a barátai ugyse árulják el nekem, segítsetek nekem szakítsak vele vagy éljek tovább ebben a bizonytalanságban ???? Jobb lenne nélküle ??


Bánatos vagyok segítsetek légyszíves.



2014. máj. 10. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
az a baj veled hogy meg vele vagy
2014. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Boldog vagy mellette?

Ha nem, akkor szakíts.

2014. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok boldog már vagy 1 hónapja

nem vagyok benne biztos hogy megcsal ezt akarnám bebizonyítani mert ha meg nem igaz akkor elvesztem azt akit szeretek. .:(

2014. máj. 10. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
De miből gondolod egyáltalán, hogy megcsal?
2014. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon sok olyan dolog van amiből erre következtettek. nem tudom hogy hogyan tudnám meg 100% ra biztosan de ha egyszer kiderül és tényleg igaz lesz.. akkor nem állok jót magamért az már tuti....
2014. máj. 10. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igazság egyszer fáj,a hazugság újra és újra.Igen,jobb lenne nélküle,ha nincs bizalom,semmi értelme az egésznek.
2014. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nő mindig megérzi az ilyeneket.Én az exemmel pàrhonapig jártunk onnan gondoltam hogy megcsalt hogy kiment telefonálni .Nem akart velem összebujni stb .Ha sok az arra utaló jel akkor nincs mit tenni .Szakítani kell.
2022. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!