Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt a legnagyobb szerelmi katyvasz, amit itt olvastatok? 3-4-5-6 szög

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 17:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem itt olvastam hanem velem történt de remélem ez is jó lesz. Pár éve megismerkedtem egy sráccal, akibe picit beleestem, de aztán kiderült,hogy meleg. Pár hét múlva teljesen sikerült kizárólag barátként tekinteni rá, de azért nem volt könnyű, nagyon vele akartam lenni, de elrejtettem előle, mert tudtam h bántja a dolog, hiszen nem tehetett róla. Aztán nem sokkal később bejelentette,hogy barátja van. Ez már szíven ütött eleve, de amikor megtudtam,hogy az egyik legjobb barátom (akirol mar tudtam h meleg evek ota) az ő párja, hát...az kemény volt :D Aztán az ugye fájt rendesen, de utána megismerkedtem egy másik sráccal (hónapok múlva) akivel össze is jöttünk, tényleg szerettem, de kissé túlságosan összemelegedett a meleg barátommal, akibe korábban szerelmes voltam. Ez ugye se nekem se a srác barátjának nem tetszett, hamar vita lett aztán szakítás ebből, így az én ex szerelmem és az aktuális barátom összejöttek, én meg a másik kidobott srác meg nem tudtunk h most nevessünk vagy sírjunk. :DD

Bocs ha hosszú lett

2014. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Jhuujjjjj ez nagyon brutál :DD

de sok b*zi :D

Ez inkább vicces, meg a te esetedben kellemetlen

Bocs de nevetnem kell

2014. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!