Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít a szexchat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít a szexchat?

Figyelt kérdés
Elmondjam a barátomnak, hogy párszor szexchateltem egy fiúval? (Semmi több nem lett belőle) Vagy amiről nem tud, az nem fáj?

2014. júl. 29. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább nem mondanám el.
2014. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Te mit éreznél ha a barátod szexchatelt volna?
2014. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ma már volt 1 hasonló kérdés..
2014. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem megcsalás lenne.

Téged nem zavarna, ha a barátod szexchatelne?

2014. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az a kérdés, hogy elmondjam-e neki. A lelkemen könnyítene, ha megtenném, de nem akarom "feleslegesen" megbántani őt.
2014. júl. 29. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne mond el neki,s ne élj ilyen bizonytalanságban,,írj nekem, szexpartnert keresek épen ! :)
2014. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Adja az ég, hogy ő is valami hasonlót csináljon a hátad mögött amit elmond, és nem lenne jogod felháborodni...
2014. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne mondd el neki. A szexchat nem több egy flörtnél. Sőt, igazából a fantáziáláshoz áll közelebb.
2014. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ.... ha úgy ismered hogy halálosan komolyan veszi ezt akkor inkább ne mondd el. Meg attól is hogy te mennyire vetted komolyan. Érzel e a pasi iránt valamit akivel chateltél, vagy csak unatkoztál és szórakoztál?


Mi szoktunk ilyet csinálni. Nálunk soha nem komoly az ilyesmi, tehát tudjuk egymásról, hogy régebben sem vett senkit komolyan se a férjem se én, soha nem találkoztunk ilyen szexchates emberekkel, nem volt viszony, se randi, se semmi, csak a nép hülyítése címén szórakozunk.


Ha a te párod ezt nem veszi ilyen lazán, akkor inkább ne mondd el neki.

2014. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én biztos hogy kiverném a hisztit emiatt... De ha nem akarsz veszekedni akkor ne mond el de igy meg neked szar a szemébe nézned.. én a helyében berágnék nem is kicsit
2014. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!