Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám lebuktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebuktatni a párom? Tudom hogy kivel? Tudom hogy hol? De annyira ügyesek, folyamatosan kijátszanak.

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb, ha lebukna, pontosan mit akarsz elérni?

Ha tudod, hogy megcsal és nem zavar akkor maradj vele, ha viszont nem tetszik akkor tedd lapátra.

Változna azzal bármi is, ha lebukna?

2014. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy megszégyenítést megérdemelne (megkövezhettek érte) - ha ezért akarod lebuktatni. Ne nézzenek téged hülyének.

Ha azért, mert szereted és nem tudod elhagyni, azt is megértem.

Hogy jót tenne-e, ha látnád őket együtt? Na, ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Szerintem mondd meg neki, hogy sejted a dolgot és hagyd el, vagy csak egyszerűen hagyd el.

2014. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem változna a dolog, ha lebukna: az egyikkel véget érne vagy óvatosabb lenne. De neked nagyon fájna.
2014. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod akkor minek kell lebuktatni. Megmondod neki, hogy tudod és elküldöd a bús p...

Ennyi.

2014. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez azért számomra nem ennyire egyszerű kérdés. Láttunk már olyat a gyk hasábjain, hogy meg volt győződve a kérdező, hogy megcsalják, aztán amikor elmeséltettük vele mire alapozta ezt egy nagy fantazmagória volt az egész :D


A kérdést elolvasva az első (lehet programozói agy miatt?) gondolatom az volt, hogy mi van, ha azért nem tudod lebuktatni őket, mert nem is történik semmi ilyen?

Ha tudom, hogy hol és kivel, odamegyek és tetten érem őket, és ennyi. Ezt érdekelne hogyan lehet kijátszani :D

2014. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Kérdező, valóban érdekel, mik a bizonyítékaid!

Szeret téged? Kifejezi?

2014. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!