Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok, ha a barátnőtök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a barátnőtök egy partin/buliban egy másik lánnyal smárolna, ti azt megcsalásnak vennétek? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ja. Annak.
2014. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha előttem tenné, akkor felhívás egy hármasra, ha nem és titkolná, akkor igen.
2014. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en pasim ez nem erdekelne. Sot azt mondta, ha mas lannyal szeretnek valamit azt o is had nezze
2014. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megszólnám, de annyira biztosan nem zavarna mint ha ugyanezt fiúval tenné, emiatt nem szakítanék.
2014. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom tudja, hogy nagyon érdekel engem milyen lehet egy lánnyal és azt mondta, hogy kiprobálhatom, nem szeretné hogy emiatt szakítsunk. De akkor szeretné végignézni vagy csatlakozni, ő is kíváncsi.
2014. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:

Annak hát!

Azt nem tudom,ott dőlne el.

2014. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy engesztelhetne kifele, hogy utána beszáll harmadiknak a kis csábító..
2014. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen igen, megcsalásnak venném. Nem örülnék neki. Egy párkapcsolat nem a kéjjelgésről, hanem az egymás iránti bizalomról szól. Bár a komolytalan, éretlen emberek erre biztos azt a választ adnák, hogy "beszállnának"...
2014. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez több tényezős dolog, mivel lányról van szó. Természetesen ha fiúról van szó, rögtön repülne.

De, ha buliban egy kicsit részegen, smárol egy kicsit poénból a barátnőjével, még talán izgató is lenne.

2014. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én osztom a 8. kommentelő véleményét
2014. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!