Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudhatom biztosra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra hogy a barátom megcsal vagy másik lányt szeret jobban?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan dezsavu érzésem hogy most valami nem stimmel a barátommal, az még nem is zavarna ha beszélget lányokkal ez tök természetes dolog de az hogy a lányok írogatják neki hogy "edesem" meg "jol van szivem" azért ez idegesítő de ez még semmi mikor rá kérdezek hogy ez a csaj miért írta ezt neked? akkor át küldi a beszélgetést én meg könnyekkel a szemeben olvasom hogy

lány:jol van szivem old meg egyedül meg tudod csinálni

fiu:nem nem tudom mert félek h letépem csináld te

lány:jol van majd egyszer át megyek hozzád

nem tudom mit csináljak mi lenne a helyes?

(15L)



2015. ápr. 8. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már ennyit kell gondolkodni rajta, akkor valami biztosan nincs rendben.

Nekem nem férne bele, hogy a barátom így beszélgessen másokkal. Szóval nekem ilyen barát nem kéne.

2015. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a barátoddal, és mond meg neki, hogy neked ez rosszul esik, és ha játszani akar csak mondja meg, mert neked ez így nem jó.
2015. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van számítógépe? Keyloggert rá! Abból mindent megtudsz! De vigyázz, azt is megtudod, amit nem akartál;)
2015. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!