Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom külföldi nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom külföldi nőkkel beszélget a neten, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy internetes oldal, ahol levelezőpartnereket lehet találni. Interpals-nak hívják. Megnéztem a párom böngészését, és látom hogy külföldi nőkkel beszélget. Felelősségre vontam, de ő azt válaszolta, hogy szeretne angolul gyakorolni, ezért beszélget emberekkel. Átolvastam az üzeneteket, tényleg csak angolul beszélget, de annyira zavaró hogy más nőkkel. Ti mit csinálnátok?

2015. ápr. 8. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egészségére.
2015. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
25l, ő 26 f
2015. ápr. 8. 13:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Először is megtanulnék angolul.....
2015. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
szívd le egy hétig minden nap és utána nézd meg akkori beszélgetéseit.
2015. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Téged az zavar, hogy a világ túlsó végén élő emberel angolul levelezik, és csak azért mert az történetesen nő?

Szerintem ülj le, és gondold végig, hogy milyen riválisod egy mondjuk 1000km -re lévő vadidegen külföldi nő rád nézve, és utána döntsd el, hogy komolyan aggódsz e :)


(amúgy tisztában vagy vele, hogy pont az ilyen mentalitás miatt bizalmatlanok a férfiak párkapcsolaton belül is?)

2015. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is használom azt az oldalt, van barátom, beszélgetek fiúkkal-lányokkal egyaránt, és én is angol gyakorlás miatt regisztráltam. Szerintem nem kell félreértened, pláne, ha tényleg csak angolul beszélget, és nem flörtöl. :D
2015. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azok a lányok több 100-1000 km-re vannak tőle. Nem látom realitását annak, ha flörtöl velük, történjen valami tettlegesség is. Az lenne a baj, ha magyar lányokkal tenné ezt.
2015. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel semmi gond nincs. A gond akkor lenne, ha a szomszédos faluban élő Mariskával levelezne, magyarul. :D Ameddig csak levelezik a világ másik végén élő nőkkel, addig semmi gond nincs. :)

Egyébként felvetődik a kérdés: mit keresel te az ő levelei között? Ha ennyire nem bízol meg benne, hogy működhet a kapcsolatotok rendesen? Az alap a bizalom... Szerintem ilyenért ne akadj ki, mert az ellenőrizgetéseket és a lerohanásokat apró dolgokért egy pasi sem tűri sokáig. (szimpla jó tanács, kötözködés nélkül!)


25N

2015. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért még kamszexelhet.
2015. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Élőben se szólhat senkihez?
2015. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!