Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? 2 hete 5 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 hete 5 napja vagyunk együtt a párommal. De már 2 éve ismerjük egymást.

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy buli.

Mondtam neki vigyázzon magára.

Nem így tett.

Megcsalt egy nála 20 évvel idősebb nővel.(Teljes aktus.)

Majd másnap elmondta nekem...Én olyan szinten sokkos vagyok azóta. Majd sétálunk az utcán és szembejön velünk az a nő. Hát letudtam volna köpni.Csak a jólneveltség tartott vissza. Ott könyörgött páromnak(A nőnek van férje),hogy jöjjenek össze,merthogy ő komolyan gondolta.De párom szépen elmagyarázta ,hogy van barátnője. Most a párom nem tudja mivel engeszteljen ki. Mindent csinál ,csak bocsájtsak meg neki. Mit tegyek?



2015. ápr. 20. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Használd ki, közben éld az életet! Csald meg stb.
2015. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki szeret, megbocsájt...
2015. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jut is, marad is, te meg azt csinálsz, amit akarsz.
2015. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha eltudod képzelni a jövőt vele, maradj mellette, ha nem szakítsál vele.
2015. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Szeretem,csak sokkolva vagyok és nincs biztosítás arra,hogy ha elnézem nem-e csinálja újra...
2015. ápr. 20. 08:56
 6/13 anonim ***** válasza:

2 hete vagytok egyutt?


LOL.

2015. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen!És ez is meghatározó dolog,hogy mi lesz 2 hónap múlva? Megcsal még 3x?
2015. ápr. 20. 08:58
 8/13 anonim ***** válasza:

2 hét után lefekszik egy idősebb nővel? Te most komolyan nem akarod észrevenni, hogy ha szeretne igazán, ilyet a büdös életbe nem tett volna veled...

Figyelj, Te tudod mit csinálsz, de szerintem ne csapd be magad.

2015. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ne viccelj mar, ez nem kapcsolat. 2 het az semmi, az lofax.


A helyedben kivagnam a faxba.

2015. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha két hét után simán megtesz ilyeneket, később is ez lesz. Egyébként meg sokat elárul a drága párod jelleméről (és gerincének hiányáról), hogy nem csak hogy megcsalja a párját, de szemrebbenés nélkül egy férjes asszonnyal teszi. Az ilyesmire nincs mentség, se a buli, se az alkohol, se a hirtelen vágyak nem magyarázzák azt, aki ennyire jellemtelen.
2015. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!