Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti félrelépnétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti félrelépnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm, most leszünk együtt 2 éve, de nagyon unalmas vele a szex. Védekeznék és nem tudná meg. Egyedül a lelkiismeretem tart vissza. 22F

2015. máj. 6. 00:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
De akkor ő is hadd lépjen már félre egyszer
2015. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
89%
Nem rossz szándékkal mondom de te nem ismered azt a szót, hogy beszélgetés? Esetleg beszélni vele erről, hogy tudnátok-e kicsit változtatni, újítani.
2015. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1-es mondja! A párod is védekezne! Hátha öt is feldobná a mellékes!
2015. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Legalább az első barátnőd?
2015. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha tényleg védekezne és semmi érzelmi kötődéssel nem társulna. Feltéve hogy előtte engedélyt kérne. Ha neki élvezet, engem pedig ettől még ugyanúgy szeret, akkor ez részemről oké. Természetesen ő másképp gondolkozik, hallani sem akar ilyesmiről. Ami meg engem havar, azon nem hajlandó változtatni, neki "nincs energiája" saját magára.
2015. máj. 6. 01:01
 6/25 A kérdező kommentje:
Sokadik barátnőm már, nem az első.
2015. máj. 6. 01:03
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább szakíts ha unalmas.


L20

2015. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Járjatok szexuálterápiába! :D
2015. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor inkább kibírom normális szex nélkül, tényleg szeretem, nem szakítanék vele. Ezekkel a társadalmi normákkal az a bajom, hogy szerintem a buta emberekre lettek kitalálva. De én tényleg biztos vagyok benne, hogy soha nem tudná meg, tehát nem okoznék ezzel fájdalmat. Sem pedig fertőzést, mivel védekeznék. A harmadik félnek szintén jó lenne. Nekem testileg szintén, már csak a lelki oldal kezelése problémás.
2015. máj. 6. 01:07
 10/25 A kérdező kommentje:
Simán elmennék terápiára ha beleegyezne, de csak kiröhögött. Jó mondjuk nem is mondtam túl komolyan. :)
2015. máj. 6. 01:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!