Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a pasim legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pasim legjobb haverjába. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mind a kettőjüket egyszerre ismertem meg csak akkor a srácnak még volt barátnője, viszont egy fél éve már nincs. A kapcsolatunk úgy érzem hogy egyre jobb kezd lenni. Külföldön dolgozik és elég sokat beszélgettünk facen. A barátom mondjuk ezt nem nagyon tudja, de mivel tegnap haza jött a srác és volt ilyen baráti találkozó feltünhetett mindenkinek hogy milyen jól elvagyunk. Úgy érzem hogy ő is érez irántam valamit, és ezt az egyik barátnőm is így látja rajtunk. Kedves velem, állandóan megnevetett meg flörtöl velem..Azt mondta benne megbízhatok meg bármit elmondhatok neki. Teljesen bele estem és most nem tudom mi tévő legyek... Ti hogy látjátok a dolgot?

18/L (a srác pedig 22)



2015. máj. 14. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát hogyan? Kiköltözöl hozzá vagy mi? Gondolom nem. Szórakozz még kicsit a barátoddal, kb 2-3 hónap aztán úgyis kiszeretsz belőle teljesen.
2015. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
szerintem mindneképp mond el a barátodnak hogy igy érzel...ne játsz vele.nem szép dolog
2015. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
vess véget a kapcsolatodnak mint első lépés. Utána meg alakul
2015. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szegény barátod... a barátnője egy gerinctelen liba, aki képtelen őszinte lenni vele és a háta mögött flörtöl, ráadásul még a haverja sem igazi barát, hogy benne van a játékodban.
2015. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg meg lehet benne bízni hiszen csak a haverja nőjére hajt nem?A helyedben nem sok reményt fűzék hozzá hogy ebből egy jó kacsólat kialakulhat mivel az ilyen emberkék megbízhatattlanok de te tudod te érzed mit szeretnél.
2015. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Undorító liba vagy!!! Fúj!!
2015. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer én is beleszetettem a barátom haverjába. Szakítottam a barátommal és mindkettőjükkel megszakítottam a kapcsolatot. Nem akartam utána még balhét, ez volt a legjobb döntés amit tehettem. Utólag is úgy gondolom, hogy jól cselekedtem
2015. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Másodszor pedig miért lennék én liba? Nem történt köztünk semmi, csak úgy érzem valami megváltozott közöttünk, ez minden...Kíváncsi voltam volt e már valaki hasonló helyzetben és ha igen hogyan cselekedett!

2015. máj. 27. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem jó munkát végeztek az oldal készítői. Kellett volna még egy kategória "Magukat felnőttnek érző tinik párkapcsolatai" címmel.
2015. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:

Te mit szeretnél?

Mostani pasiddal egy jó, boldog kapcsolatott vagy evvel az új hapsival?

2015. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!