Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem és tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem és tudom kivel. Tudom a csaj telefonszámát és facebook-on is megnéztem. Mit mondjak ennek a csajnak?

Figyelt kérdés
Írtam neki sms-t, de nem válaszolt. Férjem kórházban van pszichés betegséggel, vele nem tudom megbeszélni a dolgot egyenlőre. Ti mit reagálnátok egy ilyen helyzetre? Mit mondanátok a csajnak? Intelligensen akarom kezelni a helyzetet. Kérem, ne azt írjátok, hogy váljak el. Hanem arra válaszoljatok, amit kérdeztem. Előre is köszönöm a normális válaszokat.
2015. jún. 14. 06:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A nővel nincs megbeszélnivalód. A férjeddel van. Várd meg, amíg felépül.
2015. jún. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
"Intelligensen akarom kezelni a helyzetet" Ez a kijelentésed és a viselkedésed nem összeegyeztethető.
2015. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy a viselkedésemmel nem összeegyeztethető? Nem írtam neki csúnya szavakat, csak megkérdeztem, hogy ő volt-e a férjemmel május 14-én éjszaka.
2015. jún. 14. 07:18
 4/30 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy tudja a csaj, hogy pontosan tudom, hogy ő kicsoda és hogy mit csinált a férjemmel. Úgy gondolom, hogy akkor jobban leszáll róla.
2015. jún. 14. 07:20
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Jobban leszáll róla? Ha tudott rólad, eddigse nagyon érdekelted, ezután miért? El vagy tévedve kicsit, nem a csajnak kell leszállni róla, hanem a férjednek nem kellene rámásznia. Nem a csaj csalt meg, hanem a férjed. Ott kell helyretenni a dolgokat agyban, nem ennél a lánynál.
2015. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A nővel semmilyen megbeszélni valód nincs. A férjeddel kell ezt lerendezned. Ennyi.
2015. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De a férjem nem egy szilárd jellemű, ő lehet, hogy többször is megtenné, mint ahogy ki is nyilvánította nekem. A férjemben nem bízom. Ti szó nélkül tudnátok hagyni, ha egy nő fűzné a férjeteket?
2015. jún. 14. 07:40
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Erre már alig tudok mit mondani, teljesen jogos volt az a korábbi megállapítás a viselkedésedről és az intellinciáról.


Még ha ezt a nőt le is vakarod a férjedről, megcsalhat bárki mással. Nekem úgy tűnik, hogy te EZT tűröd szó nélkül. Neked a szeretőjéhez semmi közös, legfeljebb kiröhög, ha odaállítasz hozzá. Buta libák kezdenek egymással marakodni ahelyett, hogy a ferjeddel intéznéd ezt el. Nem a nő a probléma forrása, hanem a férjed. Ha ezt nem éred föl ésszel, akkor talán nem is véletlenül csal meg.

2015. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Intelligensen akarom kezelni a helyzetet"


Hát ez nem sikerült...nem az ő dolga, ha kettőtöknek a férjeddel problémáitok vannak!

Innentől kezdve, ha írogatsz neki az szánalmas vergődésnek fog tűnni, nem intelligensnek!

Majd a férjeddel megbeszéled!

2015. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Én a helyedbe megcsalnám a férjedet velem :)
2015. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!