Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A női megcsalás nem egyenérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női megcsalás nem egyenértékű egy férfi megcsalással?

Figyelt kérdés

Olvastam egy olyan cikket, amiben az van, hogy ha a férfi csalja meg a nőt, akkor az nem veszélyezteti a család harmóniáját, mert ha a szeretője teherbe esik, az a másik család gondja, míg ha a nő kefél félre, akkor egy esetleges teherbeesés során megbolygatja a családi békét és szégyent hoz, ezért a nőknél nem véletlenül ítélik el ezért, míg a férfiaknak szemet hunynak a félredugás miatt. Én személy szerint ezzel nem értek egyet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A cikk:

[link]


2015. júl. 26. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Ez szép kis iromány, de ettől függetlenül számomra mindkét eset ocsmány és elfogadhatatlan.


A nők mondjuk azonnal megcsalják a férfiakat ha jön egy jobb. Egy csomó kérdés van itt az oldalon is, hogy " jaj van pasim de van egy másik srác aki így tetszik úgy tetszik" ... Ha nem hiszed keress néhányat, van bőven.

2015. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy férfi megcsal egy nőt, az is csinálhat gyereket egy nőnek, ami után fizethet, vagy felvállalja.


A nemek szerinti megcsalás egyenértékű, innentől kezdve az számít, hogy az a bizonyos személy hogy csalja meg a párját.

2015. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már ezeket a gáz hímsoviniszta oldalakat :D

Mikre nem jók a fogamzásgátló szerek meg az abortusz, nem? Mindkét fél megcsalása ugyanolyan értékű.

2015. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Atyaég, ekkora baromságot is régen olvastam már.


"a házasságban a nő “eladja” a saját szexualitását a férfi munkaerejéért cserébe"


Bazzeg, ez a marha keveri a nősülést a k.urvázással.

Mindkét nem részéről elítélendő és helytelen dolog a csalárdság.

2015. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Volt régen egy olyan mondás, hogy "Nem mindegy, hogy a csizmámmal lépek szarba, vagy beleszarnak a csizmámba". A kettős értékrend, és a hímsoviniszta gondolkodás mintapéldája, a záras-kulcsos közkedvelt példabeszéddel együtt.
2015. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
remélem eljön majd az idő, amikor nem erről a retek oldalról linkelgettek be. jók az idézetek is, forrásmegjelölés, név nélkül. csak odabasz eléd valami baromságot, hogy ezt ilyen meg olyan pszichológus mondta. hihetetlen arrogáns és primitív egy ember ez. úgy láttam eddig az oldalon linkelt cikkekből, hogy ezeket a hímsoviniszta baromságokat mindig ez az ember írja. kíváncsi lennék rá. :D
2015. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
A hierarchia alján lévő férfiak veszélyben érzik magukat a nők térnyerése miatt, már nem csak a saját nemükkel kell versengeniük, hanem újabb konkurensek is veszélyeztetik őket a karrierükben, továbbá egy öntudatosabb nőn nem lehet uralkodni. Emiatt népszerűek az ilyen nőket negatívabban megkülönböztető eszmék. A megcsalást egyébként nem érdemes összekeverni a gyerekcsinálással, mert nem törvényszerű, hogy gyerek legyen az aktusból, családi béke és szégyen tekintetében viszont éppen akkor nagyobb a valószínűsége a bajnak, ha a férfi csinál gyereket a szeretőnek. A gyerektartás elég jó motiváció, hogy a teherbe esett nő nyilvánosságra hozza a dolgot, kevés nő bocsátja meg, ha másnak gyereket csinál a férje, valamint a közös kasszát is megviseli a gyt elvándorló összege. Ezzel szemben ha egy nő a szeretőjétől esik teherbe, többnyire csak a lelkiismerete kérdése, hogy bevallja-e, vagy sajátjaként nevelteti a férjével. A családi béke sértetlen marad..
2015. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
ez marhaság...már bocsánat. a leírásod alapján ez elég hímsoviniszta cikk lehet. A megcsalás mindenhohy megcsalás. Ha én megcsalok valakit, ugyanolyan gerinctelen féreg vagyok, mint ahogy a pasi is az lenne ha megcsalna. Ez nem nemtől függ. Mindkét nem ugyanúgy képes félrelépni. Okkal vagy anélkül is.
2015. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel azok hitegetik mag
2015. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ukat meg egymást, és győzködik a többieket, akik nem bírnak a farkukkal, belemagyaráznak hülyeségeket, mikor mindenkinek ugyanolyan $zar és megalázó érzés, ha megcsalják.
2015. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!