Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom kérte költözzünk össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kérte költözzünk össze, gyereket akar tőlem! Készülök az anyaságra, és kiderül hónapok óta van valakije. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kidobod. összeszeded magad és mész tovább
2015. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a kezed hogy nem ő lett a gyerek apja. Lapát és én még jól seggbe is rúgnám előtte.
2015. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kipenderíted, kérdezd már meg tőle, egész pontosan hogy képzelte a közös életeteket? Te szülsz neki, ellátod a háztartást, a másikat meg csak simán döngeti? Egy harmadik nőt nem tervezett bevenni a "cégbe", aki meg mondjuk eltartja? Örülj, hogy még időben kiderült a dolog! Ennél fogsz találni jobbat.
2015. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te túl magad a csalódáson és irány az élet.Tényleg igazuk van a többieknek abban örülj hogy még most kimerült róla és nem egy ilyen apával kel a gyerekeknek megelégedni.
2015. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, lépj ki a kapcsolatból, bár, mennyire is nehézén is megtettem és nem bántam meg. Egyébként én is készülök az anyaságra.
2015. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tovább? Külön! Én már sok mindenen átmentem, meg láttam... de erre semmi más értelmes válasz nincs.
2015. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés!!Hagyd a francba!Te szülsz neki egy gyereket,mosol,főzöl stb.És ezt kapnád cserébe??Szerintem van valamilyen mentális defektje!!Ez nem normális viselkedés.
2015. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!