Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk/lányok szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok szerintetek ez megcsalás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elmondom a történetet,de legyetek szívesek ne engem kezdjetek el minősíteni,hanem inkább a kérdésre válaszoljatok h mit gondoltok.

Van egy pasi,felnőtt,most(40 evesen) születtett gyereke a feleségétől akivel mar vagy 10 éve együtt vannak. Köztünk (elmultam 18) úgy nagyjából 1 éve van valami definiálhatatlan viszony/kapcsolat/nemtommi. Az elején nekem ő eszembe se jutott mint pasi,de ő kezdeményezett és elkezdtünk elég sűrűn találkozgatni,ide menni-oda menni. Ezalatt az 1 év alatt annyit beszélgettünk,úgy mgismertük egymást mintha már együtt lennénk több éve. Már minden volt,többször is nyilvános helyeken ilyen-olyan petting,mindig nagyon forró ölelés,csók,nyakra puszi stb. Már éppenhogy csak arról nem beszéltünk,hogy kinek mi a kedenc póza és emellé kialakult egy elég szoros kötődés,mert már legalább 50szer megbeszéltük h jó ez nem megy mert annyira vonzódunk egymáshoz, akkor nem találkozunk...de aztán valahogy mindig visszataláltunk..És azért mondom h nyilvános helyen,mert egyszer volt fent nálam még az elején és mihelyt elindult vmi,konkrétan felugrott és elszaladt :D Tehát ez megy már 1 éve,hogy már legalább 100szor volt ilyen,hogy 1 kis vékony hajszálnyira voltunk a szextől,de azt már csak azért sem.(Leginkább ennek az az oka h bevallottan fél a dologtól,nagyon alacsony önbizalom,nagyon durva kisebbrendűségi érzés)... Mondjuk igaz h a dolog kezdetétől kb félévig az volt a deal,hogy csak forró ölelés,semmi más.. Aztán így a kövi félév alatt eljutottunk odáig h petting,de no szex... De tartok attól h ez így is marad mert nagyon vicces volt pl múltkor is ott volt a kezem a combján meg hát feljebb is,és elmondta 5 perc leforgása alatt 3szor h "be vagyok szarva" :D :D

vélemény? :D



2015. okt. 3. 19:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2015. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
100%
Egyértelmű!Ez megcsalásnak minősül.
2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Igen az, és még gusztustalan is. Miért kell neked egy ilyen töketlen pasi ilyen fiatalon?
2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás.
2015. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Tulajdonképpen szerintem egy ölelés, nem megcsalás. A csókra is azt mondják hogy nem megcsalás, de én azt már határesetnek mondanám. Ha a párom mással smárolna az nekem már megcsalás.
2015. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez olyan, hogy attól mert jobb kezes vagyok de bal kézzel váglak arcon akkor már ártatlan vagyok?^^ Na kb ez ugyan ez a helyzet :))
2015. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Ne is mondd,már legalább egy tucatszor elástam magamat a föld alá :D de akkor jó ha nem csak szerintem érdekes...

És akkor állandóan jön itt nekem azzal,hogy ő jó ember akar lenni meg a lelkiismeretfurdalással,ami tuti h van/lenne,de azért tart ez már egy ideje...És azzal menti fel magát,hogy hát nem feküdtünk le,szóval nincs gáz. Az meg több mint egyértelmű miért nem történt még meg.

2015. okt. 3. 19:16
 8/38 A kérdező kommentje:
19:13 : nem egy ölelés,minden héten 2 hónap szünettel 1 év alatt felállós farkú ölelés :D
2015. okt. 3. 19:17
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez a férfi mindkettőtöket megcsal. A feleségét veled, téged a feleségével. Van olyan, hogy valaki megnősül, mert jó ötletnek tűnik. Aztán betoppan az életébe az igazi, akihez ellenállhatatlanul vonzódik, sokkal jobban mint ahhoz, akit elvett. Ha gerinces, akkor ilyen esetben odaáll az asszony elé, bevallja és a másik nővel lesz. De ez az ide-oda röpdösés nem férfias.

Viszont onnantól kezdve, hogy egy gyerek is bekerül a képbe, már te is ludas vagy a történetben. Egy terhes asszony vagy egy kismama kezéről lecsapni a férfit totálisan sportszerűtlen! Hiszen persze, hogy nem tud veled versenyre kelni csábításban, szexualitás terén. Azt javasolnám, könnyítsd meg a pasi dolgát és szállj ki az életükből. 18 évesen még előtted áll minden - náluk viszont 3 életet tehetsz tönkre.

2015. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
51%

9# Azért akinek családja, gyereke(i) van(nak), nem ennyire egyszerű, hogy odaállok az asszony elé, és baromi gerincesen megmondom neki, hogy mással akarok dugni. Ezt általában a nők (akik válás esetén viszik magukkal a gyereket az új apukához), és a gyermektelen férfiak szokták csak hangoztatni.


Kérdező, valamilyen szinten nyilván megcsalás, még ha aktus nem is történt. Sokak szerint az érzelmi megcsalás, forró ölelések, csókok, szoros kötődés sokkal rosszabb, mint egy érzelemmentes gyors kufirc, mondjuk egy prostival.

2015. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!