Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » SZerelmes nézés a férjre, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerelmes nézés a férjre, a szerető jelenlétében?

Figyelt kérdés
A szitu:Középkorú Baráti házaspár, egyikből a Hölgy a másik Férfival szeretői kapcsolatban 1 éve. LÁngoló szerelem mindkét részről. KÖzös vacsora alkalmával a szerető pasi, és annak felesége szerint látványosan , áhitattal, szerelmesen nézett a saját férjére a szerető Hölgy. MIndezt úgy, hogy abban a házasságban nincsenek már érzelmek, csak gazdasági életközösségként működik. A szerető Hölgy állítása szerint az asztalnál nem nézhetett a szeretőjére, mert lebukás lett volna, de a szerelem kiült az arcára akkor is, amikor a férjére nézett, holott az érzelem nem a férj felé irányult. Kicsit talán bonyolult leírva, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. ( nem az erkölcsi rosszallásra, hiszen azzal tisztában vagyunk ) Köszönöm a valóban értékes hozzászólásokat előre is!

2015. okt. 7. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik ma mindenki meg van hűlyülve...


Nekem az a véleményem, h az asszony fél, h ki lesz adva az útja, fél a lebukástól s reflexből néz úgy a férjére.


Ha annyira csak gazdasági életközösség akkor el lehet mondani mindenkinek, akkor legalább a megcsalt felek is kereshetnek szeretőt s boldogan ehettek 6-an

2015. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny szerető? Nem lehet túl kellemes szitu, főleg egy asztalnál. De mit gondol a szerető, az asszony nem fekszik le a férjével? Ki van zárva. Egyébként tudni kellett, mire számíthat, amikor belement egy ilyen kapcsolatba, házasok a legritkább esetben válnak el a szerető miatt és nagy hiba lenne sarokba szorítani, választás elé állítani. És ez nem erkölcsi rosszallás, bár én kifejezetten monogám vagyok, de vannak hasonló cipőben járt ismerőseim, akiknek depis volt minden ünnep és szabadság :)
2015. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szitut kihámoztam. De Isten igazábol mi a kérdés?
2015. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mint valami gyenge ponyva. Mi a kérdés?
2015. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A gazdasági közösségben az Asszony a nyerő, a férjnek nincs semmije. Talán rosszul fogalmaztam ezt is, mert tényleg bonyolult. Logisztikai életközösség... És ismert azon jelenség, hogy vannak Nők, Akiknek KELL hogy legyen férjük, bármennyire is nincs érzelem, se sex, se szinte semmi egyéb, ami közös. a válás, hmmm, egyenlőre az ablakban. Igen, nyilván MINDKÉT félnek rosszul esik, ha a házastárssal látja a szeretőjét. Csak ha a hangoztatott érzelemmentesség ellenére ilyen pillantásokat vél felfedezni, az megkavarhatja kissé. És igen, állítólag sex sincs már közel 3 hónapja. De a szeretői kapcsolat nem a sexre alapult, az lenne a kisebbik baj... Valójában a kérdés? LÉTEZhet olyan, hogy Jucika Bélát szereti, Aki szemben ül Vele a feleségével, mégis a beszélgetés közben az érzelmileg elhidegült saját férjére néz áhitattal, szerelmesen?
2015. okt. 7. 15:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond amit akar.Honnan tudod biztosan hogy nem fekszenek le talán minden percben megfigyeled?Ez már a szánalom kategória hogy a szerető féltékeny mikor mindketten házasok.Barátinak meg nem nagyon nevezném ezt mert ez már túl a barátságon.Ha annyira szerelmesek vagytok akkor legyetek együtt de kötelességből,szánalomból mert az KELL ezek csak kifogások együtt maradni már a kihasználás kategória.Inkább ők is találjanak vkit akivel átélhetik még a "lángoló szerelmet".
2015. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
úristen, én soha nem akarok ennyire unatkozni...
2015. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te ki vagy ebben a sztoriban?
2015. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én csak egy külső, mondhatjuk "ötödik" vagyok, aki ismeri a történteket. % év plátói, aztán egy éve lángoló a kapcsolat. Nem az az elítélendő, " talizzunk, és sexeljünk" kapcsolat. Unatkozni? Hát, azt nem teszik... MIndenki, Aki szerelmes, az féltékeny. AZ, hogy egészségtelen, vagy normális mértékben, az más más kérdés. Tehát ne a kapcsolatot boncolgassuk, hanem a kérdés még mindig az, hogy : Valójában a kérdés? LÉTEZhet olyan, hogy Jucika Bélát szereti, Aki szemben ül Vele a feleségével, mégis a beszélgetés közben az érzelmileg elhidegült saját férjére néz áhitattal, szerelmesen?
2015. okt. 7. 16:50
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne lenne lehetséges, de az is lehet, hogy jucika csak szereti a f a s z t meg a férje f a s z á t is, s valószínű Béluka is ugyanúgy szereti a felesége meg a Jucika p i n á j á t.

Nem elítélendő? Kacc, már hogyne volna az.

Az az igazi kérdés, hogy mikor derül ki a Józsika meg a Maris kufircolása, na s akkor lehet csapni egy hatalmas orgiát, amikor már mindenki mindenkivel és veled is kedves kérdező.

2015. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!