Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szerelem volt első látásra, és azóta van egy fél éves kislányunk is. Ez egy nehéz időszak számunkra, mert keveset tudunk együtt lenni, és anyagi gondjaink is vannak. Mellé jött az a feszítő érzés, hogy megcsal, ezért önnyugtatásképp beleolvastam a telefonjába, és igazam volt. Van egy hónapos kapcsolata mellettem. Egy szűz, középiskolás lánnyal ráadásul. Nem feküdtek le, "csak" csókolózgattak. Volt egy nagyobb összeveszésünk, azóta van a másik lány. Elvileg nem volt szíve kidobni. Eddig a közös életünket terveztük, és büszke voltam rá, hogy ilyen jó apja a kislányunknak, de most teljesen összezavarodtam, meg se tudta indokolni, hogy miért tette. Persze, most megígért mindent, hogy nem megy el sehova, meg mindenhova megadja a jelszavát, hogy ez ne történhessen meg. Normális esetben azonnal kidobnám, de ugye már babánk van....Ti mit tennétek a helyemben?

2015. okt. 12. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem történt köztük semmi komoly, nem is voltatok akkor együtt. Építsétek a családot, ha ezeken túl tudsz emelkedni és nem fogod állandóan felhánytorgatni neki, mert jó apa, mint írod. Biztos a lelkének tett jót a lány rajongása. Te viszont a kislánya anyja vagy. :)
2015. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtanulnek melytorkozni meg poposzexelni.

Illetve olyan csodalattal enni a szavait, mint az a tapasztalatlan fiatal lany. Neki csodalat kell, elismeres. Erezze, h ugyes, okos.

Gondolom lealaztad veszekedesnel, lenullaztad az onbizalmat. Ujra kell epiteni az onerzetet.

2015. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert van egy gyerek az nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve örökre együtt kell maradni. Anyám is megbánta, hogy nem vállt el hamarabb amikor még fiatalabb voltam, és apám is megbánta, hogy megnősült. :D

Szóval a lényeg, hogy ha nem megy kettőtöknek a kapcsolat, hagyjátok abba, feleslegesen ne erőltessétek. Ő boldog lehet a kiscsajjal, te pedig találhatsz magadnak sokkal jobb férfit. Még akár jobb apa is lehet úgy, hogy csak hétvégenként látja a lányát. Egy gyerek ne nőjjön fel pocsék szülői kapcsolatban.

2015. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Összevesztünk csak, nem szakítottunk.


A szexuális életünk rendben van, inkább én vagyok az, aki többet akarna...A szülés előtti alakomat is visszanyertem szerencsére, és még mindig rajongok érte, csak minden kapcsolatban vannak viták. :(

2015. okt. 13. 00:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!