Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy csók, érzések nélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rena8484 kérdése:

Egy csók, érzések nélkül, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok


6 éve élünk együtt a párommal. A kapcsolatunk jelenleg hatalmas mély völgyben van.Részben az én részben az ő hibája miatt.Egy gyermekünk van.

A közelmúltban elmentem szórakozni , ittam :(

Egy ismerősőm pedig megcsókolt. Nem tagadom élveztem, hisz mindenféle intimitás hiányzik a kapcsolatomból.

Nem akarok szeretőt , sose akartam de ez az egy csók megtörtént.

Bűn tudatom van , de nincs bátorságom elmondani. félek a következményektől.

Tudom az én hibám , hogy hagytam , de megtörtént.

Nem tudom mit tegyek


2015. okt. 19. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Tovább szex érzések nélkül mert csak
2015. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan nem lesz , ezt se tudom felfogni ,hogy megtörtént :(
2015. okt. 19. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nehogy bevalld. Ittál, nem is te voltál. Amiről senki sem tud az meg se történt :)
2015. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hát nekem is hasonló a helyzetem én is megcsaltam a párom egy csókkal, nagyon szeretem és borzasztóan megrémít, hogy emiatt elveszíthetem.

Csak kitartás tudok kívánni ha szereted és még vele szeretnél lenni.

Saját részemről reménykedek hogy megbocsájt és leszünk még úgy mint az általam elkövetett hiba előtt.

2015. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
(Előző válaszoló vagyok.) Szerintem se mond el neki mindet tönkretesz. Nálunk sose derül volna ki de én elmondtam neki . Most lehet elveszítem .
2015. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sosem elmondani. deha ezt kibírod akkor szexelhetsz is
2015. okt. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os leírt mindent... 38/F
2015. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NincsIsIbolya válasza:
Teljesen felesleges elmondani, őt csak megbántanád, tök feleslegesen. Ha elmondod, sose lesz már olyan mint előtte, elülteted a bizonytalanság gyökerét, ami még több bajt csinál. Végülis önbüntetésnek kiváló, csak aránytalanul kiszúrsz magaddal. Hallgatni kell róla és tagadni ha bukta van. EZ rólad szól, a te lelkiismeretedről, nem lesz jobb ha elmondod, tekintsd a jó cél - család egysége - érdekében történő kegyes hazugságnak vagy elhallgatásnak. Ha nincs intimitás a kapcsolatotokban akkor előbb-utóbb valamelyikőtök így is, úgy is félre fog lépni, ilyen helyzetben, hogy nem is tervezitek de valaki épp akkor és ott úgy alakítja, és előbb-utóbb nem csak csókcsata lesz hanem annál komolyabb. Ha nem, megbetegedtek hosszú távon a rossz kapcsolatban. Ha beszélsz az embereddel, inkább arról beszélj, hogy próbáljátok meg rendezni a dolgaitokat, hogy már nem jó együtt, beszélni hogy mi a baj, hogy lehetne úgy csinálni hogy jó legyen újra, kikérni barátok véleményét, ha kell elmenni terápiára, kitalálni dolgokat amik átlendítenek a nehezén
2015. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én imádok csókolózni, kár, hogy ebben a társadalomban csak a párommal lehet :-( 38/F
2015. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok ....

Nem mondtam el , nem is fogom.

Beszélni beszéltünk sokat , de közös nevezőre sajnos nem jutottunk.

Jó ember , dolgos ember ... de más nincs

Sajnos tudom , hogy előbb utóbb valaki valamit keres ..

Úgy érzem én leszek....

Köszi a válaszokat

2015. okt. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!