Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogyan tudott azon túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tudott azon túllépni, hogy megcsalták?

Figyelt kérdés
Olyan tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ahol nem bocsájtottak meg a megcsalt nők, hanem otthagyták a párjukat/férjüket és így kezdtek új életet.

2015. nov. 10. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Nem bocsajtottam meg. Kirugtam azonnal. Csak egy szexpartnerregisztracio miatt. Levele nem volt, de ezt a tiszteletlenseget nem engedem meg. Ugy, hogy en minden nap ramasztam, de visszautasitott. Amugy meg lufiszeru szilikon mellem ( imadja az olyat) volt mar akkor is, napi szinten sportoltam, szoval nem hagytam el magam akkor se es most sem. Azota elkezdtem jarni krav magara. Az az oktato nem volt eleg gyakorlatias , igy otthagytam az orajat es elmentem mma-ra. Az oktatonk a mai napig versenyzik es gyakorlatias.

A mostani elettarsamnak megmondtam, hogy ha megcsal valakivel, akkor annak szilankosra torom a kis orrocskajat meg fogait. Meg az elettarsam is kap parat. Es persze , h kirugom akkor. Emellett termeszetesen ugyelek a kulsomre, minden nap szexelunk es mindent kiprobalunk rendszeresen kettesben. Igy valahogy nem tapadoznak ra a kis nocskek, akik azelott voltak. Megtanitom nekik, hogy a jobb gyoz. Az ilyen esetek tettek durvava es kegyetlenne. Minden utesem a zsakra ennek tukreben tortenik, akkor is, ha mar faj. Elvenni maset mindig is kockazatos melo volt.

Attol, h csaltak mar meg, nem lettem se szegenyebb ,se rondabb. Minden utes, rugas, folytas, foldrevitel elott eszembe jut, h egyszer valakin elesben fogom tenni.

N

2015. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, engem már csaltak meg, nem volt könnyű túllépni rajta.

De te nem léptél túl rajta. Sőt, te tüskét növesztettél, és nem léptél ezen túl.


Kedves kérdező, ne azt csináld mint az első. Én is eljöttem. De nem az erőszakban kerestem megoldást, ahogy az első. Na olyanná ne válj soha! Az a paci túloldala.


Közhely, de az idő minden sebet begyógyít. Ezt sose feledd. Ezt vallom én is.

2015. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

En sem javaslom az elso hozzallasat, nem csak agressziv, hanem meglehetosen buta is.. Ha a kedves parod megcsal, akkor max ot verd felholtra, ne a harmadik felet, mert nem a harmadik hibaja, hogy gerinctelen fereg akivel egyutt vagy. Attol meg, hogy konnyebb ot hibaztatni, attol meg a pasid a ludas es nem mas.


(Mielott nekem esnel, soha nem voltam 3. egy kapcsolatban, senki nem csalt meg velem senkit, es nem is lennek ilyen szituacioban, mert abszolut elitelem, de attol meg a megcsalo fel a hibas, nem a szereto.)


Szerintem nem az agresszio a megoldas, es nem az a helyes ut, ha ekkora gyuloletet nevelunk magunkban.


Tul lehet lepni rajta, es nem bocsatottam meg en sem, amikor megtortent. Atgondoltam, hol hibaztam en, levontam a kovetkezteteseket (tanulopenz, van ilyen).. kibogtem magam, patyolgattam kicsit a megtepazott egom, kerultem az ismerkedest, amig nem lettem jobban lelkileg, aztan lezartam magamban azzal, hogy legkozelebb gerincesebb embert valasztok.


Nalam mindenki tiszta lapal indul, nem a baratom fogom buntetni az exeim (ketten csaltak meg a 4-bol) bunei miatt. Amig erre valaki nem kesz, addig nem kellene uj kapcsolatba kezdenie.

2015. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bocsátottam meg, egyből szakítottam. De nekem nagyon nem volt különösebb dilemma, amikor megtudtam, hogy egy hónapja rendszeresen csal, egyből kiábrándultam belőle, és azóta se sírom vissza. Gyakorlatilag csak az egóm sérült, azon meg erős személyiség lévén elég hamar és könnyedén túlléptem. Nem tudom, hogyan, de sokat voltam jó barátok között, ők sokat segítettek.


A szakítás után nem beszéltünk, aztán nagy meglepetésemre 3 év múlva felkeresett, hogy haragszom-e még:D El is felejtettem a szerencsétlent már, nemhogy még haragudni rá...

2015. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 éves férfi vagyok de azért leírom a gondolataimat. Borzasztó mikor megbízol valakiben, és az hátbaszúr kegyetlenűl. Nem is csak a megcsalás fáj hanem hogy többé nem bízhatok benne. Nem hagytam el rögtön, mert van gyerekünk és ezért úgy gondoltam próbáljunk együtt maradni.

De mostanra rájöttem nem lehet így leélni egy életet és szakítottam vele. Más problémák is vannak nem csak az hogy megcsalt, ezért így lesz a legjobb ha új életet kezdünk külön. Hogy tudtam túllépni? hát talán sehogy...majd esetleg ha újra egyenesbe jönnek a dolgok.

Nehéz elfogadni hogy ez történt. Amilyen életet elterveztem az egyszeriben szertefoszlott. A másik dolog hogy sajnos nekem van bűntudatom amiért a gyerekeknek egy szétszakadt családban kell felnőlni. Mert én lépem ezt meg, de sajnos már nem bírtam tovább. Természetesen velük sokat szeretnék majd foglalkozni. De mégsem lesz olyan nekik, és ez zavar. De azért megkönyebbültem hogy legalább kimondtam hogy ennyi. Persze hátra van még a herce hurca, ha minden lezárul biztos jobb lesz , és azt is remélem végre megtalálom az igazit, aki nem csak kamuzik..

2015. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Én sem tartom jó megoldásnak az erőszakot, de most éppen iszonyú nagy gyűlöletet érzek iránta, hogy ennyire undorító féreg volt, hogy csalt és utána ugyan úgy odabújt hozzám, úgy hogy én észre se vettem semmit. Aztán ez a szerencsétlen olyan béna módon intézte ezt, hogy tök simán lebukott. Persze az az igazság, hogy nem vagyok olyan típus, hogy erőszakkal és bosszúvággyal megtoroljam ezt a dolgot, az élet úgy is majd vissza adja neki és akkor ő fog szenvedni, én meg addigra remélem jól leszek. Most nagyon el vagyok keseredve, fáj, persze hogy ne fájna hiszen a héten tudtam meg mindent.És még nem volt erőm elé állni, azzal hogy tudok mindenről.De azt hiszem holnap elmegyek hozzá és az összes dolgot amit tőle kaptam a pofájába vágom, nem kell tőle semmi.Nem akarok nagy balhét csapni, de félek nem bírok majd az érzéseimmel, valószínűleg bőgve fogom elordibálni neki, hogy mit is gondolok róla. Utolsó válaszoló, nagyon sajnálom ami a családoddal történt, de meg tudlak érteni, ezek után én sem bíznék meg a páromban, ezért is nem gondolkoztam el azon, hogy vele maradjak. Ha éppen nem is csinálna semmi rosszat, egyből arra gondolnék, hogy megint megcsal... És kitartást neked a továbbiakban!!! Még annyit hozzáfűznék, az első válaszolónak, hogy azon rágódtam, bennem volt a hiba, nem voltam neki elég szép, de nem, rájöttem, hogy benne van a hiba, mindig mikor vele vagyok, kicsípem magam, adok a megjelenésemre...benne van a hiba, hogy ilyen undorító, nem egy csajnak írt, de csak eggyel tudom, hogy biztosan megcsalt. Neki ez csak szórakozás volt, nem bírt a tudjátok mijével... Szóval igazad van, ettől nem az a kevesebb akit megcsalnak!
2015. nov. 10. 15:23
 7/19 anonim ***** válasza:
M
2015. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
?
2015. nov. 10. 15:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de azért leírom. Én 6 évvel a megcsalás után tudtam meg, hogy megtörtént a dolog. Természetesen elváltam, mert mindegy, mikor történt, attól még megcsalt. Két része volt a továbblépésemnek. Először hónapokig dühöngtem, mert úgy éreztem, hogy hogy elloptak tőlen 6 teljes évet. Rég lehetne egy szerető családom, ha akkor elmondja és véget vetünk a kapcsolatnak. Aztán továbbgondoltam ugyanezt és rájöttem, hogy a kesergéssel csak még több időt veszek el a saját életemből. Ez a gondolat segített nagyon hamar túllépni. Azóta eltelt másfél év és már szépen épülget az új életem, annak ellenére, hogy a volt feleségem kitartó zaklatással próbált hátráltatni egészen a közelmúltig. Szerencsére belátta, hogy az új kapcsolatom komolyra fordult és magától feladta.
2015. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Az első válasz brutalll:-) Nekem szimpatikus.
2015. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!