Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit érdemel az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel az a nő, aki megcsalja a párját? Kérem, hogy akik azt javasolnák, hogy "verd agyon", kíméljenek.

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
70%

A legnagyobb bünti valóban az, ha pléhpofával tudomást sem veszel a létezéséről. Nagy kérdés viszont, hogy valóban büntetést érdemel-e? Egy magcsalás a legritkább esetben történik azért, mert az egyik fél nem bír a vérével.

Nem, gyerekek! A megcsalás általában előzmények következménye. Ezek az előzmények pedig a ti alkalmatlanságotokból fakadnak. Vagy nem vagytok elég érettek egy párkapcsolathoz, vagy egyszerűen nem ti vagytok az érintett leányzó igazi párja. Így, vagy úgy, de kevesek vagytok neki. Persze sokkal kényelmesebb a másikra mutogatni, de ebben az esetben fel kell készülnötök arra, hogy később, egy következő kapcsolatotokban is ez fog történni.

2015. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
31%
A fentiekben a nőbérenc mikuel egy újabb böfögményét olvashattuk. Köszönet érte.
2015. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
92%

Nőbérenc? Hm. Sohasem tagadtam, hogy imádom a nőket, és hálás vagyok nekik, amiért ilyen szép életet rittyentettek nekem. De azt sem szoktam elfelejteni, hogy ezt nem adták ingyen. Sok-sok tanulás, keserű csalódás árán olyan férfivá kellett ehhez érnem, aki mellett egy nő valóban nőnek érzi magát. Boldog nőnek! Hiszen boldogságot csak az tud adni, aki maga is boldog. Két koldus hiába kunyerál egymástól.

Tehát a mottó: Tedd boldoggá a nődet, és te magad is boldog leszel.

2015. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
#43 Ezen jót nevettem. :-) Nagyon szép álmaid vannak. :-)
2015. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

OOOOOPS!! :)

Ha megcsalt szerinted érdekled még?

Szerintem nem...de téged igen, úgy látom

2015. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim válasza:
19%
Örökké tartó fájdalmat és szenvedést érdemel, egyedül egy nagyon sötét helyen. De nem fogja megkapni... Sosem kapják meg.....
2015. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
pfff :)
2015. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
80%

Épp most olvastam egy felmérésben:


"Minden negyedik házasság ugyan a félrelépés miatt ér véget, de a sztereotípiákkal ellentétben egyáltalán nem csak a férfiakra jellemző a bűnbe esés, gyakorlatilag alig van különbség a két nem között ezen a téren (míg a férfiak 24, a nők 26%-a állította, hogy megcsalta a párja)."


Szóval, nem kell senkit megkövezni vagy máglyára küldeni.


A félrelépés egyidős a párkapcsolat, házasság intézményével. Mindig is volt, mindig is lesz. Egyik párnál a férfi teszi meg, a másiknál meg a nő.


Oka általában a kiszeretés a másikból vagy az izgalomkeresés. Ez utóbbi esetben a félrelépő "izgalomkereső" félnek régóta nem elegendő, amit a párja nyújt, általában nem csak szexuálisan.


Kedves Kérdező, nálatok vajon mi a helyzet? Gondold át...

2015. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:

Miquel én úúúgy szeretlek téged! :)


Nem tudom, hogy milyen típusú csaj a barátnőd kérdező, de ha nem jellemző rá a megcsalás, azért tarts egy jó alapos önvizsgálatot és gondolj bele a kapcsolatotokba.


Én nem vagyok egy megcsalós típus, az előző barátomat mégis fűvel-fával. Én is szenvedtem tőle. Szerettem, mégis megtettem. És sok-sok gondolkodás után rájöttem, hogy azért kacsingattam ki, mert érzelmileg alig adott bele valamit a kapcsolatunkba. Egy langyon állóvíz volt. Számára nem voltam különleges, csak egy barátnő, akivel elvolt. Nem voltam túl fontos neki. Sajnos túl későn esett ez le, de még idejében szakítottam. Szegény srácot az előző barátnői is csalták, az elején nem értettem hogy miért, most már tudom. Neki nem A Nő kellett, csak egy barátnő.

A mostani barátom teljesen más, neki én vagyok a mindene és érzem is minden egyes percben, imádjuk egymást. Eszembe sem jut megcsalni és neki se.

26/N

2015. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:
49: Ami az utolsó mondat nem biztos, hogy úgyis van. :))))
2015. nov. 29. 16:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!