Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szép embereket nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép embereket nehezebb megtartani?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a csalfa és könnyen befolyásolható embereket nehéz.
2016. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szép emberek, ha jelen esetben lányokról beszélünk, több ajánlatot kapnak. Utcán, munkahelyen, egyetemen, baráti társaság által megismersz valakit. Magyarul a kísértés nagyobb, egy kevésbé szép lányt nem bombáznak ennyien.


De amíg a szép lány 100 ajánlatot visszautasít, addig a "csúnya" lány mivel neki nincs ennyi, már a második lehetőséggel él... Magyarul a kísértés nagyobb, de ez egyénfüggő

2016. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szépségen múlik. Egy hűséges típusú szerelmes embert, lehet akármilyen szép, semmivel nem tudsz elcsábítani.
2016. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs csunya no. Csak lusta!" -Coco Chanel
2016. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a szépségen, hanem az egyén erkölcsi normáin fog múlni. A szépség meg egy tök szubjektív dolog, mert lehet, hogy aki neked a világon a legszebb, az másnak csak átlagos, vagy legalábbis kevésbé szép. Na meg sok múlik magán a kapcsolaton is. Ha nekem jó a kapcsolatom, boldog vagyok a párommal, jó a szex, jó a kommunikáció és úgy összességében elégedett vagyok saját magammal és persze a kapcsolatunkkal, akkor nem fogok félrelépni. Ha langyos a kapcsolat és csak azért vagyok benne, mert nekem csak ez jutott, vagy valami hiányzik, akár az önbizalmam, akár a másik figyelme, akkor sokkal nagyobb esély van arra, hogy félrelépjek.
2016. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"ha jó a kapcsolat" de ha valaki vonzó akkor sokkal könnyebben válthat egy még jobb kapcsolat reményében.
2016. jan. 15. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Ez most nagyképű lesz, de őszinte választ akarok adni. Én szép vagyok. Buknak rám a pasik, mindig is buktak. Sosem okozott problémát hogy jóban legyek velük, de ne feküdjek le velük. Ellenben ha épp ahhoz szottyanna kedvem megtehetném. (volt már rá példa ínségesebb időben)


És éppen ez a sok lehetőség az ami miatt nem is érdekes.


A párkapcsolatom tökéletes (már amennyire két tökéletlen ember kapcsolata az lehet), a vőlegényem a mindenem.


Szép vagyok, és buknak rám a ffiak, de ez nem jelenti, hogy én ne arra vágynék, mint bárki más, hogy valakinek én ne egy szép dugnivaló pun.i legyek, hanem a világ közepe, akit a tenyerén hordoz. Ezt nem cserélném el egy csomó pasi legyeskedésére, akik amúgy is csak tudjátok mit akarnak.


Szép vagyok. Nem hülye.

2016. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!