Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás esetén mit bocsátaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás esetén mit bocsátanátok meg nehezebben? Magát a megcsalást, vagy a hazudozást?

Figyelt kérdés
Majdnem három évig tartó, ugyanazzal a nővel levő viszony esetén. Húsz éves házasságban. És nem bavallotta, hanem lebukott.
2016. febr. 7. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3 évig hülyének nézett,és lebukott.

Miről beszélünk?

Ez nem egy laza megcsalás,hogy véletlenül eltévelyedett,hanem módszeresen évekig palira vett,itt mát lényegtelen bevallja-e?


Mellékesen megjegyezném,én meghallgatnám a másik fél verzióját is.

2016. febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Melyik másik félre gondolsz? A férjre, vagy a másik nőre?
2016. febr. 7. 07:56
 3/11 anonim ***** válasza:
A férjre.
2016. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ok, de mi érdekeset tudna mondani? Mármint úgy értem, elfogadhatót? Mert ha úgy is gondolja hogy valami nem stimmelt és azért csalt meg, három év hazudozásra milyen elfogadható mentség van?

Nem is tudom mi fáj jobban, a megcsalás vagy a hazudozás...bár azt hiszem ennyi évnél ezt a kettőt már nem lehet különválasztani, így egyben fáj az egész...

2016. febr. 7. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarlak látatlanban hibáztatni!

Főleg,mert nem ismerlek.

Nyilván a férjed a hunyó.

Csak azért mondtam,meghallgatnám őt is,mert ennyi év után már azért bonyolodik a történet,nem úgy van,hogy na holnaptól költözz ki,menj Isten hírével.

Sok dolog tarthat össze kényszeresen egy kapcsolatot,anyagi,jogi,gyerekek...stb.

Manipulatív játszmák lehettek,tényleg sok minden.

Szóval nem egyszerű szerintem ennyi információból megmondani a tutit,de lehet teljesen egyértelmű az egész.

Nem szabad az ilyet megbocsátani,ez nem kérdés.

A bizalom elveszett.

2016. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem bocsátanék még neki soha!
2016. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

A fájdalmat nem lehet megbocsájtani. A hazudozás miatt oda a bizalom. A hűtlenség miatt vetnék véget a házasságnak.


NINCS olyan körülmény, ami miatt ez után egy fedél alatt maradok vele.

Mehet a másikhoz!

Egyedülálló elvált anyának lenni nem tragédia, sem nem szégyen. Az viszont igen, ha azzal csal, akivel akar, te meg kénytelen vagy eltűrni, mert gyenge vagy.


Megteszi újra, lehet ugyanazzal, lehet mással, de ha ezt elnézed, akkor veled tényleg azt csinál, amit nem szégyell.



Azt a faxságot meg hagyjuk már, hogy miben hibás, akit megcsalnak...

Ha xar a házasság, el kell válni.

A félrelépésre nincs jogos indok. Akinek a házassága pocsék, és válás helyett félrekefél, miközben két nőnek hazudik, az egy utolsó gyáva xar alak. Ha a nő, az is.

Ezzel az takarózik, aki félrelép, de még csak annyi gerinc sincs benne, hogy elismerje, hogy hiba volt, és ő a szemét.


Kérdező: ha van benned tartás, akkor elváltok. Anyagiak senkit sem tartanak össze, a gyerekkel takarózni gyávaság.

Ha megbocsájtasz, akkor meg is érdemled, hogy házvezetőnő legyél, amíg férjed dugja meg vacsorázni viszi a macáját.

2016. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Semmit sem bocsátanék meg. A kommunikáció arra való hogy a dolgokat megbeszéljük és változtassunk ha baj van.

Kihajítanám a cuccait és menjen oda, akivel félrekúrt.

Alantas, szemét, ringyó az ilyen.

2016. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hazudozás esett rosszul mikor a feleségem megcsalt.

Hogyan bízhatnék ezek után benne? Sehogy.

Persze maga a tudat is rossz hogy mással volt.

De a bizalom elvesztése zúzta szét a kapcsolatot.

2016. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mit tegyek, eldobjak-e húsz év házasságot, vagy mentsem ha lehet. Igazából azt gondolom, ha egyszeri alkalom lett volna, a húsz évre tekintettel megpróbálnám megmenteni. De itt évekig tartott a viszony, valószínű hogy érzelmekkel, máskülönben nem tartott volna ennyi ideig. Már nem is tudom most mi a rosszabb, hogy hazudott közel három évig, vagy a megcsalás.
2016. febr. 7. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!