Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Szerető legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerető legyek vagy sem?

Figyelt kérdés
Családos nő vagyok, volt egy kapcsolatom a házasságom előtt, 8 évig tartott , szakítottunk de a sors ujra öszehozott minket, 1 évig a szeretője voltam, vége lett a kapcsolatnak mert újra szerelmes lettem belé és megbeszéltük hogy nem kezdjük újra. Most újra keres és szeretné ha megint együtt lennénk.Tanácstalan vagyok , de iszonyúan vonzódom hozzá...

2016. febr. 28. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ès mi van a fèrjeddel? Mièrt nem válsz el?
2016. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát férjed van és gyereked (nálam ez a családos), és már megcsaltad a férjed ezzel a pasival.

Most megint ezt akarod.


Szerintem első körben válj el, mert ez a házasság sza.rt se ér, és csak idő kérdése, mikor buksz le. Mert hidd el, hogy semmi nem marad titok örökké.


A másik, hogy 8 év kevés volt összehangolni az igényeket, egy évig újra próbálkoztatok, és akkor se jött össze, minek még egy esély adni?!


Legjobb esetben párszor megint megdönget, mert látja, hogy neked elég ha füttyent, és ugrasz a farkára.

Pár hónap után talál valakit, te már nem kellesz egészségügyi szexre, és szakítotok.


A legrosszabb esetben most se jön össze a nagy lamúr, a férjed ellenben megtudja, hogy félreléptél, kivág mint a hasmenéses macskát, a barátok és családtagok ellened fordulnak, a gyerekeid utálnak. Elváltok, te ott maradsz két szék közt a pad alatt, a férjed talál valakit, aki megbecsüli.

2016. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem ment,ezután mi változna? A férjed nem szereted? Miért mentél hozzá? Nem ítélem el,ha valaki valóban szerelmes,de nektek nem ment.Nyolc év alatt nem vett el,ő csak puncit akar.
2016. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél szenvedni...

Amúgy ha nem akarsz elválni, minek kockáztatod a házasságod egy olyan alakkal, aki nem kell jobban, mint a férjed?

2016. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ne pocsékold tovább a férjed idejét aztán csinálj amit akarsz.
2016. febr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sajnos egyet kell értenem a második válaszolóval... ( bár én nem vagyok ilyen szabad szájú :D ) Én abszolút megértelek. Nekem is van az életemben olyan pasi aki állandó kísértést jelent már hosszú évek óta. De miatta semmi képpen nem bojgatnám fel sem a saját sem a gyerekeim életét. Ha akarna téged,igazán akarna akkor nem várna ennyit. Hanem taposná a nyakadat,hogy válj el, legyél vele stb. Ugye azt nem tudni mi a gond a férjeddel. Ha nagyon rossz az életetek akkor válj el. Nem kell sem a saját sem a férjed életét hátráltatni azzal hogy meg rekedtek egy örömtelen házasságban. Adj akkor esélyt neki is és magadnak is a boldogságra. De nem hiszem,hogy a szeretőd ebben partnered lesz.
2016. febr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!