Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakit megcsaltak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megcsaltak, vagy exe egy másik emberért hagyta ott, akkor ez az illető a következő kapcsolatában sokkal féltékenyebb lesz, mert fél nehogy még egyszer így járjon?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha feldolgozta a történteket,megértette mi miért történt,akkor nem biztos,de általában igen.

Akit 1x megcsaltak,az utána bizalmatlanabb.

2016. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam megcsalt, bár én szakítottam a végén (az exemnek baromira kényelmes volt több vasat tartani a tűzbe, esze ágában sem volt szakítani).

Nem lettem bizalmatlanabb, sőt, épp ellenkezőleg! Megtanultam, hogy ha valaki meg akar csalni, úgyis megteszi, és én nem sokat tudok tenni ellene. Pontosabban annyit tudok tenni, hogy igyekszem olyanná tenni a kapcsolatot, hogy ne akarjon megcsalni, de nyilván ez személyfüggő. Ismerek olyan férfiakat, akiknek a saját bevallásuk szerint tökéletes párkapcsolatuk mellett is igényük van az újdonságra... olyan társat választottam, akiben úgy vélem, az előélete, a gondolkodása alapján meg lehet bízni és én szeretnék is megbízni benne.

És amikor előttem hagyja a telefonját, számítógépét, eszemben jut, hogy akár bele is nézhetnék, de eszem ágában sincs. Tudatosítom, hogy a bizalmatlanságomnak NEM Ő AZ OKA, az nem neki szól, nem őt kell "büntetnem" azért, amit más követett el. A mostani párom tiszta lappal indult, a bizalmam egészen addig fennáll, amíg nem ad okot az ellenkezőjére.

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy bármikor beüthet a krach, de nem szeretnék szorongásban élni, megmérgezni a kapcsolatot. Inkább élvezem, hogy most minden szuper, és HA valami aggódnivalót tapasztalok, akkor MAJD elkezdek aggódni.

2016. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem értettem egyet azzal, hogy az új partnert büntessük azért, mert az ex görény volt. Aljas, undorító dolognak tartom. Ha nincs meg mindkét részről a feltétlen bizalom, minek kezdjen az ember kapcsolatba?


Sosem rohantam egyik kapcsolatból a másikba, mindig hagytam időt feldolgozni a múltat (tök jól megvagyok egyedül is, szóval ezzel nem volt gond, pedig az egyik csalódás után 3 évig meg sem próbáltam ismerkedni).


Persze minél tapasztaltabb az ember, annál jobban felismer bizonyos mintákat, amik felbukkanásakor óvatosabb lesz - nem is kell teljesen elvakultnak lenni, de élből, a múlt miatt bizalmatlannak lenni egyszerűen rohadtul nem fair a másikkal és a kapcsolattal szemben.

2016. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha megérti az indokokat, hogy mik vezettek oda, hogy megcsalták, akkor nem feltétlen lesz féltékeny csak inkább körültekintőbb, elővigyázatosabb.

38F

2016. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maga a kapcsolat minősége is indokolhatja a megcsalást. Márpedig egy bizalmatlan légkör pont nem a harmonikus kapcsolat felé mutat. Én azt tapasztalom, hogy azzal, hogy bízom a páromban és ezt el is szoktam neki mondani, pont azt érem el inkább, hogy "meghálálja" a bizalmat.
2016. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ha nagyon más típusú emberrel jössz össze, vagy jobb vele a kapcsolatod akkor nem leszel féltékeny.
2016. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem megcsaltak, és most egyáltalán nem vagyok féltékeny. Leszűrtem a tanulságot az esetből, és rendesen végig gondoltam, mit nem akartam meglátni időben. Az új páromat már ennek fényében választottam, így nincs okom féltékenynek lenni.


Szerintem csak az féltékeny, aki buta ahhoz, hogy tanuljon a hibáiból.

24L

2016. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!