Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki már volt szeretői státuszb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már volt szeretői státuszban, uralta a szeretőjének férjét, feleségét azaz a párját?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, utálta nem uralta
2016. ápr. 23. 19:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mert a férjét előbb ismertem meg mint a feleségét. Igaz végül ráb**asztam , mert sajnos a nő mikor úgy voltam, hogy elég volt 11 hónapig tartott, hogy döntsön, ő a férje mellett maradt, igaz, hogy nem szerette már, és nem volt jó a kapcsolat de még is őt választotta. De a férj sosem tudta meg.
2016. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyaltalan nem utaltam oket, sot az egyikrol azt sem tudtam, hogy hazas:-)


Az elso pasi tizeneve volt hazas amikor megismerkedtunk, es elhagyta a feleseget ertem, amit sosem kertem es abszolut nem terveztem vele hosszutavon, szoval egyreszt nem ertettem masreszt pedig bosszantott a dolog. A vegen elhagytam, ok megint ujra osszejottek es mindenki boldog.


A masodik ilyen nos ferfi szereto esetnel nem tudtam hogy hazas, azt se hogy gyerekei vannak, akkor derult ki, hogy nos amikor randiztunk mar honapok ota es elmentunk vhova enni. O elment wecere es a telojat az asztalan felejtette en pedig felvettem amikor csorgott, es a felesege volt a dologban. Total kiakadtunk mind a ketten:-))


A harmadik ilyen esetnel tudtam hogy nos, de elvalt ertem (ot sem kertem erre) ez azota is boldog hazasok vagyunk:-))Szoval nem, nem utaltam oket, csak sajnaltam.

2016. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem utáltam, csak nem értettem, hogy hogy nem tűnnek fel neki bizonyos dolgok.
2016. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Utálom, mert egy számítók..va. Soha életében nem dolgozott, ellenben a férjével, aki napi 4 órát alszik max, hogy meglegyen a gyerekeknek mindenük.. Minden nap ez megy: most 20ezer kell erre, 10ezer arra, 30ezer fogászat, 40ezer magánsuli, stb, stb. Tudom, hogy a pasi is egy lúzer, de eszet adni nem tudok. Ez dolgozik a saját boltjában éjjel nappal, ott is alszik sokszor, mert reggel kezdi megint. Hát ezért utálom.
2016. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, miért kellett volna?

Imádom a férjes nőket, szal én csak örültem, hogy a férjek nem érnek rá, nincs kedvük stb :)

2016. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem utálom, nem értem miért lenne rá okom.

18N

2016. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem csak eg yilyenn esetem volt az életben (ne is legyen több jól ráfáztam).

Először a saját lelkiismeretemmel, bűntudatommal voltam elfoglalva, és nem értem rá foglalkozni a feleséggel.

Aztán egyszer megkerestem neten, hogy mégi smilyen a nő, na akkor nagyon rossz érzés volt, magamat sajnáltam, aztán meg őt.

Végül a pasas meggyőzött, hogy neki nagyon rossz már ezzel a feleséggel, így a sajnálatom eltűnt.

Végül tiszta vizet öntöttem a pohárba és beszéltem a feleséggel, na akkor megutáltam, és abszolút nem értettem, hogy lehet valaki ennyire kegyetlen, közömbös és gyülőlködő (a férje vele maradt, nem akartam elvenni csak avalamit meg akartam tudni, hogy igaz volt-e vagy hazudott a férje nekem is?)

Ekkor megutáltam.


Később, amikor a férj újra nálam próbálkozott, akkor megint sajnáltam, sőt sorstársamnak éreztem.

Aztán szétmentünk a férjével, de kiderült a férjnek nagyon sok párhuzamos szeretője volt, hogy volt akiknek gyereket is csinált stb. ezen annyira kiakadtam, hogy a feleségre is rázúdítottam a tudást. Persze ő nem kért belőle és megmondta, hogy nem hisz nekem és én megérdemlem, hogy ne legyen gyerekem soha, hogy szívjak az életben, mert én tőle el akartam lopni a férjét.

Ekkor utáltam.


Most viszont mérhetetlenül sajnálom, mert szánalmas lehet úgy élni, hogy a férj akármerre megy valakibe beteszi azt a kis plusz testrészét és utána otthon meg eljátsza a nagy hősszerelmes férjet és a nagyszerű édesapát, aztán meg a munkahelyen tajtrészegre leissza magát, mert bizonyára tiszta boldog.

De ez már az ő dolguk.

2016. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos csak egyszer volt női szeretőm, de miért utáltuk volna?

Mindkettőnknek volt párja és nem ismertük a másikét... 38/F

2016. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!