Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számotokra megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra megcsalásnak minősülne, ha egy mesterséges intelligenciával szexuális kapcsolatot létesítene a párotok?

Figyelt kérdés
A szexuális kapcsolat fizikailag nem, csak virtuálisan valósulna meg, viszont a a valóság és a virtuális valóság közötti különbség nem lenne érzékelhető.

2016. máj. 7. 22:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A perverzió nem minősül megcsalásnak?
2016. máj. 8. 12:38
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Kategorikusan beszélve nem, mert kiélhetsz bármilyen perverziót a pároddal is, az pedig per definitionem nem megcsalás.


A "megcsalás" és a "perverzió" teljesen különböző kategóriák; kb. annyira, mint a "szín" és a "halmazállapot" (attól hogy valami piros, még lehet folyadék és szilárd test is).

2016. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha egy férj/feleség egy azonos neművel létesít szexuális kapcsoltatot az nem megcsalás csak perverzió?
2016. máj. 8. 14:14
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy perverzió is számíthat megcsalásnak, mivel nem csak testi megcsalás létezik, hanem érzelmi is pl. Szóval ha a párodon kívül ilyen szinten vágysz másra is, hogy akár virtuális szexuális kapcsolatot létesíts vele, akkor érzelmi szinten már megcsaltad.

De pl. ha egy pár nyitott arra, hogy ne csak ketten bújjanak ágyba, vagy megegyeznek abban, hogy lehetnek mással is, akkor számukra ezek a szituációk nem esnek a megcsalás kategóriába. Én ezekre nem vagyok nyitott, de vannak olyanok, akik igen.

2016. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

"Ezek szerint ha egy férj/feleség egy azonos neművel létesít szexuális kapcsoltatot az nem megcsalás csak perverzió?"


Hm? Az azonos nemű személy az illető párja? Ha igen, akkor persze hogy nem megcsalás. Ha nem a párja, akkor igen - ez nem edge-case, hogy értetlenkedni lehessen rajta...

2016. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Fura kerdes...ha olyan lenne, hogy csak a testevel veszi fel kapcsolatot es agyilag egy nulla, akkor bevennem harmadiknak akkor is ha no es akkor is ha ferfi, kiprobalni. Es ez fura mert en alapjaban veve feltekeny tipus vagyok, de ha tudom hogy a harmadik csak egy amolyan szex robot amit barmikor kikapcsolhatok, akkor nem vennem megcsalasnak es izgatna. Nem vennem megcsalasnak, mert ez olyan lenne mint a harmadiknak bevett muvagina. N
2016. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kicsit sem.

Nagyon jó vagyok és sztem a párom kiröhögné azt a csóri mesterséges intelligenciát, ha utánam kéne bizonyítania.

2016. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ehhez definiálni kell a megcsalás fogalmát. A történetiség folyamán némileg változott a jelentése. Ma már az eszkimóknál sem része a vendéglátásnak, hogy a vendég lefekszik a házigazda feleségével. ( Vajon milyen gyakran kopogtattak be ezek egymáshoz, a régi szép időkben?... :-))) )

Megcsalás-e a guminő, vagy ha egyedül onanizál a férfi és közben a szomszédasszonyra gondol?

Nem tudom, de azt igen, hogy az ilyen házasság már rosszul működik.

2016. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!