Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Neked volt már egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked volt már egyszerre több pasid/csajod?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, és mi lett a vége?

2016. máj. 20. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Olyan volt, hogy az exem szakított velem. Nagyon nehezen lábaltam ki belőle, kb. 6-7hónapomba telt szakember segítségével. Közben megismerkedtem egy férfival, aki nagyjából elterelte afigyelmem róla és már majdnem új életet kezdtem, mikor felkeresett az exem, hogy találkozni akar. Húztam a fejét, de közben amásik férfinak sem adtam be a derekam. Végül mindkettővel kavartam, hagytam hogy kiélvezzem ezt,majd összejöttem az exemmel.


Sajnálom a másik srácot, mert nem ezt érdemelte volna( nem volt hozzám való...), ahogyan az exem (aki mostmár a vőlegényem) semérdemelt volnameg engem, de megbocsátottam neki,továbbléptünk és jobb a kapcsolatunk most mint valaha. A másik srác is megbocsátott nekem és barátok maradtunk.


Kapcsolatban ezt nem játszanám meg. Nem bírnék el a lelkiismeretemmel,inkább szakítok Kapcsolaton kívül is elég nagy a rizikó, kicsit izgis, de nem az én világom...

2016. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Volt bizony...Sőt...Álltalában ez az állapot volt nálam mindig is a "normális" állapot...Mármint hogy több barátnőm is volt egyszerre...Aztán hogy mi lett az ilyen dolgok vége? Hát az, hogy amikor eljött az ideje, az egyiket a sok közzül elvettem feleségül...Azt a hölgyet, aki a legjobban megfelelt az igényeimnek...
2016. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában mindig van egy 2-3 barátnőm. Egyiknek sem mondom ki hivatalosan, de ők úgy kezelik. Jó dolog ám egy hétvégén 3 féle sütit is enni.
2016. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előferdült.
2016. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!