Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki csalta már meg a párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalta már meg a párját, avagy ki csalja folyamatosan/időnként? Miért? N

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek?

Megtudnátok magyarázni?


2016. júl. 1. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Rengetek oka lehet, leggyakoribb, hogy problémás a kapcsolatuk, valaki pedig kalandra vágyik
2016. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltam, mert idegesíteni akartam a párom, mellette folyamatosan szorongtam, idegbeteg állat volt és folyamatosan csalt, viszont a legjobb barátja mindig.nagyon aranyos volt, egyszer felhúztam magam és egy ködösebb éjszakán lefeküdtem a sráccal. Nem bántam meg, a kapcsolat már halott volt.
2016. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Én. Magánügy. 23/F
2016. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
olyan is előfordult már hogy valaki saját bevallása szerint a házastársával csalta meg a párját (nem magamról beszélek)
2016. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Csalom. Megérdemli.

33N

2016. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
5. Válaszolóra kiváncsi lennék hogyha úgy gondolja megérdemli a másik akkor minek van egyáltalán vele.... Miért jobb csalni valakit mint hogy beszélni a másikkal a hiányosságrol a kapcsolatban és ha az sem megy akkor inkább kilépni.
2016. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert sok az idiota #6
2016. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom csalt meg. Az ok az volt, hogy a jelek szerint nőknél is van kapuzárási pánik.
2016. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

En is megcsaltam a parom....

Elso alkalommal azert mert szamomra nagyon nehez idoszakban tojt a fejemre,csak magaval volt elfoglalva.Nekem meg jol esett,hogy az exem vigasztalt es kedves volt.

Masodszor is az exel tortent.a parom nem adta meg az agyban amire vagytam.kertem sokaig,konyorogtem.nem volt elojatek.durr bele aztan annyi.

Exel meg motoroztam egyet aztan nala kotottunk ki.beszelgettunk es hat megtortent.tudtam,hogy tole megkapom.

Ezutan parom "visszacsalt" egy "baratnommel" akivel raadasul egy iskolaba hordjuk a gyerekeink.tehat minden nap latom.hat akkor es ott jottem ra,hogy a megcsalas nem oldja meg a problemat.

Ezelott a kapcsolat elott sosem csaltam meg senkit,es engem sem csaltak meg.

Azota volt egy kis szunet de aztan sikerult megbeszelnunk es most mindn happy.

2016. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
75%

Egy párkapcsolat annak reményében jön létre, hogy megadjátok egymásnak azt, amire vágytok. A biztonságot, a szeretetet, a testi és lelki kielégülést, a kizárólagoságot.

Egy párkapcsolatba akkor jön be "idegen", ha be tud jönni valamelyik folyosón...

Egy megcsalás nem történik meg csak úgy... vannak ott előzmények is.

Figyeltek ti egymásra egyáltalán???


Hidd el, amikor az ember fejében leesik a tantusz, iszonyú rossz érzés, hogy megcsaltam.

Épp olyan rossz, mint a megcsaltak...

Rossz alapokra épült a kapcsolat.

2016. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!