Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők voltatok már úgy, hogy jól megvoltatok a párotokkal csak a szex unalmassá vált és megcsaltátok a párotokat de vele maradtatok?

Figyelt kérdés
Pl sok év együttlét után, vagy hamar elköteleztétek magatokat,ő volt az első szexuális partner... És ha félreléptetek megérte?
2016. júl. 10. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nálam valamiért a szex unalmassá még sosem vált, egyik partneremmel sem. Nem tudom, ezt hogyan lehet elérni. Viszont volt már, hogy nem élveztem idővel, akkor számot vetettem magamban, hoogy mégis, miért nem élvezem, rájöttem, hogy nem is szeretem már a párom, és szakítottam.

Soha nem voltam még hűtlen.

2016. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem csalnam meg a parom. Ha szexualis gondok vannak megbeszeljuk es megoldjuk.
2016. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, vannak ilyenek. Sok k***va van manapsag, aki csak a viszketo nunussal van elfoglalva.
2016. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszélném, ha gond van és megpróbálnánk megoldást találni. Nem csalnám meg.
2016. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi ,én pasi vagyok,vessetek meg,de akinek 25 év után még izgalmas a szex mindig ugyanazzal,az gyanús!
2016. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát nekem eddig csak egy partnerem volt, igaz nem 25 éve vagyunk együtt, de már jó pár éve, mégsem fordult meg a fejemben olyasmi, hogy másra lennék kiváncsi, senki nem köt le a páromon kivűl.. Mondjuk engem sosem érdekeltek az ilyen dolgok, hogy próbáljak ki dolgokat, mert valami kimaradna az életemből. Miért marad ki, ha egyszerűen ő mindent megad nekem és nem érzek hiányt? Csak, azért, hogy elmondhassam, hogy voltam mással is? Kit érdekel más? :D Ha van is valami probléma megbeszéljük és megoldjuk..

Annyi gerincem meg végképp van, hogy mellette nem dugok félre.

2016. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Hogy megérte-e félrelépni? Igen!
2016. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!