Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? 22L

Figyelt kérdés
az baratom es en kulon varosba lakunk 60km-re egymastol,es lattam hogy a baratom es exe facebookon es instagramon felvettek egymast es lajkoljak egymast,szerintetek van valami koztuk?
2016. júl. 19. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
valoszinu igen
2016. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
A semmirekellő férgese... Azonnal szakíts vele!
2016. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nnnna. épp ezért nincs nekem facebookom. :D


Ennyiből még nem biztos, hogy megcsal. Kérdezz és rá és kiderül. Vagy nem. De előbb utóbb biztos ki fog.

2016. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
52%

Ha megkérdezi, úgysem fog rá válaszolni, legalábbis nem igazat... ...és ha addig nem is volt közöttük semmi, a kérdés után majd elgondolkozik, hogy akár lehetne is... :-)


Mindenki megcsal mindenkit, csak idő kérdése! :-)

2016. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Nnna a facebook generáció kínjai.

Arra nem gondolsz, hogy békében szakítottak és idővel barátok tudtak lenni?

Van ilyen. Van exem akivel jóban vagyok. Van akit sírba tennék, de őt inkább kerülöm.

Szerintem túlgondolod.

Pár like semmit nem jelent.

Mi más jelét vetted észre ami erre utalhatna?

2016. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
egyutt vagyok vele 8 honapja,es ez mar nem az elso eset hogy felveszik egymast es torolik egymast facebookon, az exe mindig kutat utanam,kuldet masokkal baratkeroket hogy megnezzen ki vagyok,baratomnak belajkolt egy kepet es az visszalajkolt 6ot,jo tudom hogy gyerekes vagyok,de maskepp nem tudom kovetni ot hogy mit csinal,mas varosba elunk :(
2016. júl. 19. 16:15
 8/20 A kérdező kommentje:
es egyszer a legjobb baratnojevel kuldott baratkerot nekem,s mutattam a baratomnak ,s megkerdeztem hogy ismeri e ezt a lanyt es letagadta ,pedig bent van neki facebookon is ,,,
2016. júl. 19. 16:17
 9/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mondd meg barátodnak, hogy állítsa le, fejezze be ezt a szarkavarást.


26/F

2016. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem való neked még kapcsolat ...
2016. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!