Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leírnátok, hogy jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok, hogy jöttetek rá, hogy párotok megcsalt? Hogy dobtak titeket legdurvábban?

Figyelt kérdés
Mennyi időn keresztül hazudozott, min keresztül tartották a bakokkal/riblizlikkel a kapcsolatot?

2016. aug. 5. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Társkeresőzött a hátam mögött. Kb. háromnegyed - egy évig. Én magam jöttem rá, mert furán viselkedett. Eltávolodott, már alig voltunk együtt. Megnéztem a levelezéseit (ismertem a jelszavát). Ott volt minden feketén-fehéren. Ennyi volt. Én dobtam őt, bár ez relatív, persze.
2016. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

#1


Én ezt nem értem.Ha valaki megcsal valakit akkor nincsen annyi esze hogy egy titkos e-mail címen csinálja ezeket a dolgokat?

2016. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hittem el. Szerintem le akart bukni. Gyáva volt szakítani, gondolom. Hát várta a csodát, hogy rájöjjek. Személy szerint plusz sértésnek vettem, hogy még csak meg sem próbálta titkolni. A slusszpoen utána jött. Mikor szembesitettem vele annyit mondott, hogy ő aztán nem fog magyarázkodni. Hát jah. Végülis... mièrt is strapálná magát, nem? (Amúgy házasok voltunk a tetejébe. Nem csak jártunk.)
2016. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a baj vannak figyelmetlenségek, véletlenül úgy hagyott dolgok..Lehet valaki sok év múltán jön rá. Egy ismerősöm 8 év után bukott le, a nőcske a kocsiban felejtette az újságot, amit megtalált a takarító feleség és benne a nőcske adatai a megrendeléshez.
2016. aug. 5. 19:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem irigyellek 3-as
2016. aug. 5. 19:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Írt, hogy beszélnünk kell, aztán közölte, hogy összejött mással. Egy buliban jött vele össze, miközben én elutaztam.
2016. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Már egyszer leírtam,de....

A feleségem viselkedésén látszottak a tipikus jelek:mobilját még fürödni is magával vitte,nap közbeni hosszú fürdés(nagy melegre fogva),extrán kirittyentette magát,de természetesen még akkor sem gondoltam,hogy megcsalna ,mert mi mindent megbeszéltünk és én nagyon bíztam benne.Aztán volt pár elhúzodó munka utáni beszélgetés a kollegákkal,mert gyanús volt,hogy megszűnik a munkahelyük és sokat beszélgettek,hogy ki mit fog csinálni a jövőben.

Egyszer a szennyesruha tartóból kilógott a zoknija és én azt szerettem volna bedobni,amikor azt láttam,hogy a bugyija összeragadt a zoknijával és azt alig tudtam széttépni.Hirtelen belémcsapott ,hogy megcsalt,de aztán még azt a gondolatomat is elhesegettem,mert gondoltam,hogy ha megcsalna valakivel,akkor úgy is használnának óvszert,mert akkor nem védekezett terhesség ellen,akkor terveztük első gyermekünket,de mi nem voltunk eggyütt egészségügyi problémákra hivatkozva.

Aztán csak nem hagyott a kisördög és feltettem a számítógépünkre egy kémprogramot és az egyik mobiljára egy hívásrögzítőt.

Másnapra rögzített egy beszélgetést a mobilon lévő diktafon program,amin azt meséli a pasijának,hogy bár csak kétszer feküdtek le,de az aznap végzett terhességi teszt pozitív lett.

Terhes lett a pasitól.

Egy világ dőlt össze bennem!

Elmeséltem a feleségemnek,hogy tudok a félrelépéséről,de ő mindent tagadott,azt mondta,hogy ő soha sem csalna meg,hanem először lezárná a házasságunkat és csak utánna keresne új pasit.

Én erre lejátszottam a hangfelvételt! SAKK! MATT!

2016. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ja sokan: "hiányozni fogsz nagyon, nem tudom mi lesz velem" amikor kitudódik: "Magányos voltam, nagyon kemények voltak az éjszakák" gondolom...... :D

Nem tudom ma mi lenne a sok nővel, ha pl behívnák sorkatonaságba a 25-30 év közötti férfiakat :D mindegyik: "tudod nekem senki más nem kéne, várok rád" Vár kefélve addig mással. :D

2016. aug. 5. 20:02
 9/18 A kérdező kommentje:
A kis k...a, ez nagyon durva, és ezt mind visszahallgatni. A helyedben arra is gondoltam volna, hogy ezt most megmutassam neki, vagy még várjak vele, hogy meddig adja elő a színésznőt, vagy még legyen pár felvétel, esetleg egy talikor személyesen lebuktatni?
2016. aug. 5. 20:07
 10/18 A kérdező kommentje:

Persze most a hasonló nők védenék az exed következő klisékkel:

"Biztos már rég probléma volt köztetek."

"Nem tudtad kielégíteni."

2016. aug. 5. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!