Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít ha a barátnőm egy házibuliban a barátnőjével és egy aznap megismert sráccal aludt, úgy hogy a barátnőm középen aludt összeölelkezve a sráccal?

Figyelt kérdés

Barátnőm (vagyis mostmár volt barátnőm) nagyon el akart menni egy tőlük nem messze tartott házibuliba, ahova engem egyáltalán nem hívott el mellesleg. Egyik legjobb barátnőjével el is mentek. Én már elötte is nagyon elleneztem azt a bulit, úgymond féltékenykedtem (de csak nagyon minimálisan, csak annyira, hogy érezze). El is mentek, aznap nem is hívott már, de én se akartam zavarni. A buli utáni reggel felhívtam a barátnőmet hogy mikor találkozunk (mert aznapra beszéltük meg, hogy átmegyek) és meg akart kérni ekkor, hogy kocsival vigyem már haza őt meg a barátnőjét. Én nemet mondtam mert motorral voltam éppen és nem tudtam volna elmenni a kocsiért. Nekem úgy adták elő hogy csak ketten aludtak. Erre két héttel rá kiderült, hogy ott megismerkedett egy sráccal és együtt aludtak hármasban a barátnőmmel és a barátnőm barátnőjével. Úgy hogy a barátnőm ölelkezve aludt a sráccal, meg turkált a srác hajában. Csók meg semmi más nem volt állítólag. Szerintetek ez megcsalás? Kíváncsi vagyok a véleményetekre mert szerintem ez már az. Szakítottunk is, ma meg már pont ugyan úgy beszélget a sráccal mint amikor engem akart "felszedni". 7 hónapig voltunk együtt.

Én 19/f

Ex-barátnőm 18/l

Srác akivel aludt 17,5/f

Barátnőm barátnője 18/l (bár ez nem fontos)


2016. aug. 14. 21:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Fontos része a sztorinak, hogy amikor ez történt akkor még együtt voltunk, emiatt szakítottam vele.
2016. aug. 14. 21:08
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

megcsalás már ez is, de szerintem ott több is történt


27F

2016. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem megcsalàs.
2016. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a határeset kategória, a körítés nélkül. Van az az élethelyzet, amikor egy összeölelkezős együttalvást meg lehet bocsátani, ha bocsánatot kér érte. De ez így ahogy leírtad, nem az. Jó, hogy kiraktad. Azt, hogy ez megcsalás-e, nem tudom... Is-is. De mindenképpen szemét dolog, hogy hazudott utána róla. Ez teszi igazán gázzá. Anélkül még határeset lenne, így egyértelműen ki kell rakni.
2016. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne megcsalás szerintem se ha mondjuk valami régi barátjával csinálta volna, bár az se esett volna jól de elnéztem volna. De hazudott róla, és most már végig flörtöl a sráccal, szóval akkor is tetszett neki már valószínűleg. Köszi az eddigi válaszokat, várok még őket, érdekel mindenki véleménye!
2016. aug. 14. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
hehe, kis cukik. Még számoljátok a fél éveket :P
2016. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jól tetted h szakítottál. Találsz te ennél rendesebb lányt is. Mindig csak surlodások lettek volna köztetek h ő bulizott volna,te meg nem biztos.

Végülis ha ugy vesszük nem megcsalás,mert testi érintkezés nem volt,de minek simogatja másik pasi haját?

A pia lehet magyarázat,de a te (volt) barátnőd még éretlen. Ne bánd! :)

2016. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem megcsalás, de tuti, hogy nem a hajában turkált! :D

28&3/4L

2016. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"jogilag" nem az de jó hogy dobtad ,mert egy ribizli a drága..eleve azért nem akarta hogy menj a buliba mert pasizni akart.
2016. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem megcsalás, de hajlik felé. Én is kivágtam volna a kislányt. Jól tetted.
2016. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!