Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Én 23 éves vagyok, ő 28. A szexuális életünk nincs elhanyagolva, sőt szerinte még néha sok is, gyakran vissza is utasít esténként, mert ő fáradt már hozzá, amit megértek, mert kemény fizikai jellegű munkát végez.

A probléma körülbelül egy hónapja kezdődött. Egyik este nem tudtam elaludni és unatkoztam. A telefonom pont elromlott, így nem tudtam azzal elütni az időt, hogy azon játszom, ezért a párom gépét használtam. Egyébként szinte soha hozzá sem nyúltam, az se fordult meg a fejemben, hogy turkáljak benne, pedig még a jelszavát is megmondta korábban nekem, hogy nyugodtan, neki nincs rejtegetnivalója.

Az ominózus estén nyitva hagyott pár oldalt a gépen, és több felhasználóval volt bejelentkezve. Ez, meg hogy nem volt jobb dolgom úgyse kiváncsivá tett.

Az e-mail fiókjába bejelentkezve kiderült, hogy írogat más lányoknak, több szexpartner kereső oldal regisztrált tagja. Ettől az információtól teljesen ledöbbentem, válaszokat akartam. Kérdőre is vontam, de tagadta, hogy lett volna kapcsolata ilyen jellegű oldalakról, csak pár mondatot váltott velük, mert éppen unatkozott, és biztosított róla, hogy engem szeret, és nem vágyik másra, ezeket az oldalakat meg többet nem fogja látogatni.

1-2 hétre rá kíváncsi voltam tartja-e a szavát, ismét kutakodni kezdtem. Mint kiderült nem alaptalanul, úgyanis azóta újra belépett az említett oldalakra, üzeneket küldött. Ezekből persze semmi konkrét nem derült ki, de rosszul esett. Az előző esetből tanulva, nem szegeztem rögtön neki a kérdést, inkább kérdezgettem, hogy betartja-e amit megbeszéltünk, nincs-e titkolnivalója. Ismét azzal nyugtatgatott, hogy nincs szüksége másra, nem is keres, és csak engem szeret. Megkértem, hogy akkor mutassa meg az e-mailjeit és az oldalakat. Ezt már annyira nem akarta, azt mondta én nem bízok meg benne, nem szeretem igazán, hogy ilyeneket feltételezek. Annyira össze is vesztünk ezen, hogy majdnem szakítottunk. A magyarázat megint ugyanaz volt, nem volt semmi konkrét az üzenetekben.

Végül kibékéltünk, és az oldalakról is töröltem a felhasználóit, de ő újra regisztrált. Ezeket kitöröltem szó nélkül, hátha veszi a lapot, de vitatkozni nem mertem ezen, mert tudtam ugyanaz lesz a válasza úgyis, mint eddig. Úgy gondoltam mostmár biztos elvesztette a dolog a varázsát számára, így hogy tudok róla. Megnyugodtam, mert nem találtam semmit egy ideig.

Tegnap este a témától független dolog miatt vitatkoztunk, és inkább külön feküdtem le aludni. Reggel persze kibékültünk, megbeszéltük, de sejtettem, hogy az éjszaka megint felnézett ezekre az oldalakra. Jól éreztem, ugyanis újra regisztrált, és 2 lányra ráírt. Kérdőre vontam, de megint azt mondta, hogy nem jogos a kiakadásom, semmit se tett, és csak kíváncsi volt, hogy nézem-e az üzeneteit, ezzel tett próbára.

Nem tudom elhiggyem-e ezt neki, meg hogy tényleg nem gondolja komolyan. Úgy érzem szeret, és én is őt, de nem szeretnék egy hazugságokkal teli kapcsolatban élni.

Nektek mi a véleményetek? Szerintetek megcsal vagy megcsalna, csak én vagyok vak, hogy a jelek ellenére nem veszem észre? Vagy ennyi még belefér egy kapcsolatba?

Várom válaszaitokat, tapasztalataitokat.



2016. aug. 20. 19:53
 1/9 Ottiliaa ***** válasza:
100%
Szerintem nem normalis, hogy ilyen oldalakon van fennt mikozben veled van kapcsolatban. Lehet, hogy meg nem tortent megcsalas, de meg tortenhet. En szemely szerint nem tudnam elturni ha a parom ilyeneket csinalna. Talan egyszeri eset meg elmenne, de ahogy te irtad azutan meg tobbszor regisztralt.
2016. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

En is szex csetelek, parom is van, de ez nalam csak online unalomuzes semmi mas, nem csalnam meg a parom. Ha rajonne es megmondana, h neki ez rosszul esik, vagy nem szeretne h tobbet eloforduljon akkor kerdes nelkul torolnem magam es soha nem regelnek vissza.


Szoval nem gondolom, hogy megcsal de azt igen, hogy az izgalom hianyzik neki es azt is, hogy ez fontosabb szamara mint te (hiszen akkor mar torolte volna magat mivel kozolted vele h neked ez rosszul esik).


A hekyedben en inkabb arra probalnek rakerdezni, hogy o ezt miert csinalja, mit hianyol a kapcsolatotokbol satobbi.

Ha erre sem valaszol csak harit akkor elgondolkodnek azon h erdemes e vele lenni.

2016. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem biztos, hogy megcsal vagy szeretne megcsalni, De ha együtt akartok maradni akkor beszéljétek meg, hogy mi a te türéshatárod az ilyen kikacsintgatásoknál illetve mennyire tud lemondani a kedvedért az ilyen "szellemi" maszturbáciokrol.
2016. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez már a megcsalás kategória. És hazudott is. Egyiket sem tűröm el.
2016. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy megcsal-e, vagy sem: hazudott, becsapott, nem tartja tiszteletben a kéréseidet, plusz "belekényszerít" a hazugságaival ebbe az elmebeteg nyomozósdiba. Mikor pontosan tudod, hogy hazudott, hazudik és hazudni fog, akkor ne kutakodj többet utána, hanem dobd ki. Keress olyat, aki tisztel és megbecsül téged, ő meg verje a gyíkját a szexpartner keresőn. Itt jegyzem meg, az ember unalmában híreket olvas, recepteket böngész, vicces tartalmakat, cicás videókat, mittudomén... de nem szajhákat keres, akik épp farkakra vadásznak. Minden módon megaláz téged, mire vársz még, hogy konkrétan előtted rendezzen le egy csajt?
2016. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolso valaszolonak. Nagyon nem tart tiszteletben téged es folyamatosan hazudozik, raadasul ilyen undorító erzelmi zsarolassal, hogy "nem szereted elegge" ha nem bizol benne... Vicc :/
2016. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják az előző válaszolók.Fiatal vagy, ne ragadj le egy ilyen mellett, aki hazudik ,átver, már most.mi lesz 5-10-15 év után.

Ebben az időszakban még gondolnia se szabadna másra....

Sztem be akarja biztosítani magát, ha te nem leszel neki, ne maradjon szexpartner nélkül.

2016. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire ostoba vagy? Ezért kár volt litániát írnod. Ha a konkrét megcsalásig nem is jutott el, szerintem egyáltalán nem okés, hogy lányoknak írogat meg szexpartner keresőn nézelődik. Te még akkor se vennéd észre hogy egy f.aszkalap a pasid ha melletted dugna egy másik csajt az ágyba.
2016. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly, hogy kibekultetek mindezek utan? Ha huseges emberre vagysz. Akkor hagyod a francba. De ha jol esik neked....es ilyen naiv vagy, hogy elhiszed. Unalomuzesbol nem csinal ilyet az. Aki huseges.
2016. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!