Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki esetleg olcsóbb megfize...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg olcsóbb megfizethető pszichológust Budapesten tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb párkapcsolati-szexuális krízis után a barátnőm megcsalt. Nekem ez kezd egyes egyedül nagyon sok lenni. Ráadásul nem szakítottunk csak szünetet tartunk. szóval ismer valaki jó szakmeber ami nem 9-10 ezer, hanem 5 ezer vagy alatti? Ha igen várom privátban
2016. okt. 4. 11:54
 1/6 anonim válasza:
0%
Menj már a pibe, azért mész pszihomókushoz, mert a tyúkod félrelépett? Akkor tízből kilenc férfi oda járhatna. D Bujaság Asszony a neved.
2016. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazasok vagytok? Vegul is nem is annyira szamit,ha nem mukodik a kapcsolat. Uj eletet kellene kezdeni, nelkule es ha akkor sem megy,keress fel egy szakembert. En is nezelodtem mar arakat,de maganban min 7-8 ezertol kezdodnek az arak.
2016. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok ilyet, olcsót se, drágát se. Amúgy szerinted mit fog csinálni a pszichológus? Talán meg nem történtté teszi a megcsalást? Rúgd ki a csajt, ez lesz a legjobb gyógyír a lelkednek. Amúgy minden pszichológusra költött forint kidobott pénz, semmin sem tudnak segíteni, mindenki csak saját magán tud. Ezt most ugyan még nem hiszed el, de idővel majd rájössz...
2016. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

# 3: Egyetértek, hogy mindenki saját magán tud segíteni, de ennek egyik módja, hogy segítséget kér. Ha tudnád, hogy milyen irgalmatlanul nehéz egy terápia során szembesülni önmagaddal (ha JÓL csinálod), akkor nem becsülnéd le a dolgot. Számtalan embert láttam a környezetemben pszichológus segítésével, de egyedül változtatni az életén.

Éppen ezért én nem pénzkidobásnak, hanem egy nagyon jó befektetésnek tartom. Persze vannak kóklerek, és vannak páciensek, akik nem akarnak dolgozni magukon, csak valami csodára várnak. Ebben az esetben valóban pénzkidobás. De egy JÓ terápia remek befektetés.


Kérdező: sajnos ma Budapesten nem lehet fenntartani egy pszichoterápiás rendelőt 5 ezres, vagy az alatti óradíjak mellett. Még akik ennyiért dolgoztak is pár éve, azok is emeltek az elmúlt években.

2016. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy ingyenes rendelő a nehezebb sorsúaknak, itt az elérhetősége:


[link]


[link]


Azért arra figyelj, hogy ide tényleg azok járnak, akiknek semmijük sincs- a hely színvonalát (nem a pszichológusokét, hanem tényleg a rendelőjét) ennek megfelelően képzeld el.


Illetve a TB fedezi pár alkalom erejéig (ha jól tudom, 10, de lehet, hogy csak 6, erre azért ne vegyél mérget) a terápiát, érdemes lenne utánanézned valamelyik sztk honlapján vagy a háziorvosodnál esetleg utánakérdezni, hátha tud valamiről.

2016. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!
2016. okt. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!