Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek máshova ment?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek máshova ment? Hazudhatott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma a barátnőm meglátogatott a munkahelyen. Mondta, hogy el kell mennie állásügybe boltokba. Spárt és a tescot mondta, hogy oda megy. Viszont, láttam a telefonjába az üzenetei közt, azt hogy "lassan indulok" akinek, írta kozmetikus néven volt be írva... Ettől a kozmetikustól volt, 2 nem fogadott hívása is... Rá kérdeztem nála többször is. Azt mondta csak ebben a 2 boltban volt. Majd utána hirtelen a kozmetikus is eszébe jutott. Elkezdtem még kérdezősködni erre kiakadt, hogy hagyjam abba ne rágjam le...

2016. okt. 27. 19:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%
Neked miért kell tudnod minden lépését.. ezt fejezd be, alap hogy max annyit mondunk egymásnak a párommal hogy kb. ekkora hazaérek..
2016. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%
Én azért felhívnám azt a kozmetikust...
2016. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Hazugsággyanús az ügy, szinte minden sumákság, megcsalás így kezdődik. Hívd fel egy lopott pillanatban azt a "kozmetikust". Nem lepődnék meg rajta, ha férfihang szólna bele.
2016. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Le írom hogyan történt ma.


A város másik oldalán dolgoztunk, ahol hozzáteszem 1 évben kb 1x vagyunk. A barátnőm pont arra tekert el, és látta a kollégáimat. Majd 5-10perc múlva vissza fordult, és azt kérdezte tőlük h én merre vagyok. Nos lényegében így talált meg. Mikkor én rá kérdeztem, hogy hogyan tudta, hogy arra vagyok azt válaszolta idézem. "Egész falut végig kerestem, hogy merre vagy és úgy gondoltam, hogy arra még elmegyek hátha arra vagy". Hm... kicsit érdekesnek tartom... Ha én nem találok valakit, ahol általában dolgoznak nem is keressem tovább... Hozzá tenném, mi a város minden területén dolgozunk, viszont arra nagyon ritkán megyünk...


És amerre dolgozunk, onnan kb félórára van a vonat állomás, és neki arra kellet menni munkaügybe...


Azt már nem néztem, hogy a barátnőm hívta-e a kozmetikust de valami, 9-10óra között volt a hívás. Érdekes módon a "kozmetikustól volt, 2 nem fogadott hívása".


Bevallom kicsit, reménykedtem benne, hogy csak be mesélem magamnak, és azt írjátok hogy beképzeled magadnak hülye gyerek... Azért, is kérdeztem-rá mert én is hazugság szagot éreztem, furcsa h valaki egy ilyet elfelejt említeni...


Mellesleg hangosan, mondtam neki, hogy fel-e vett a kozmetikus téged h az anyja is hallja. (Azért, hogy hátha ő is tudja, hogy kozmetikushoz kellet mennie és igaz-e lehet...) Lényegében kozmetikushoz kellene takarító 4 órába heti 2 napot dolgozni havi 20ért... Legalább is ő ezt mondta... Amikor megjött kérdeztem, hogy mit mondtak, amikor még nem tudtam erről kozmetikus dologról. És azt mondta, hogy csak a szokásosat "Majd értesítenek."

2016. okt. 27. 20:08
 5/40 A kérdező kommentje:
Vagyis arra kellet mennie, hogy átjusson egy másik városba, ahol voltak ezek a munkák. Holnap mindenesetre felhívom ezt, a telefonszámot. Remélem női hang lesz és takarított keresnek... Ha pedig törli amit kétlek, akkor tuti h az van amit írtatok...
2016. okt. 27. 20:10
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor kerültem így gyanúba mivel irtó rosszul hazudok amikor a születésnapi meglepetését kajtattam a városban. Szóval paranoiásnak se kell mindig lenni.
2016. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem hazudok telkeg a koznetikzsnal voltam,en rendes no vagyok neg a baratombak huszek ha megcsalnam a baratom akkir nem azt irbam be h koznetikzs
2016. okt. 27. 20:15
 8/40 A kérdező kommentje:
Soha sem hazudbek,a vilag legrendesebb noje vagyok folyton kepzelidik most us megkatogattam a munjahelyen es en vok a szemet
2016. okt. 27. 20:18
 9/40 A kérdező kommentje:
A vikag legrendesebb noje vagyok felhicatha akkir nagyot fog csalidni jellenesen ,nert egy noi hang lessz ferfi hang gelyet,bem tudom mert ilyen a baratom,hogy ezt huszi oedig neki eg a haza .o csajozik,mibden lepesemrol beszamolok sokszir megfujt neg az is faj beki ha egyedul elmegyek biciklizni es bekepzei hogy ott volt velem valaki.ez mar beteges szerintem fell jellene keresni egy oscilogust sokszir meg biciklizni sem enged akkir ki a hazug neg Neki van onbizalma neg is o tobbszir csinalha ezt a feltekenysegi jelenetet,nar megfulyt
2016. okt. 27. 20:22
 10/40 A kérdező kommentje:
engem ellenoriz a baratom teljesen alaptalunul,mar nagyon betegesen ezt nar bem kehet kibirni es neg en vok a rossz h ezt csinalom
2016. okt. 27. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!