Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretőt tartanak, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretőt tartanak, azok tudnak a párjukkal is szexelni?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy a férjem egy ideje kerüli a szexet velem. Meg láom rajta hogy nem is élvezi. Kínlódik. Aztán bevallotta hogy szeretője van és engem nem kíván. Nagyon rosszul esik. Ő tart szeretőt és még annyit se érdemlek hogy velem is szexeljen normálisan. Másnak is van mégis előveszi az asszonyt is. Nem maradok így vele. Viszont felháborít, hogy a szeretőmnek kellene másodlagosnak lennie nem pedig engem szorítani háttérbe.
2016. nov. 5. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért kerül képbe a szerető, mert az asszony/férj-jel unalmas lesz, nincs meg a tűz vagy csak a partner nem akarja már az együttlétet, magyarul kevesebb vagy nincs szex.
2016. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha lenne hozzád "kedve", és meg is kapna, akkor nem tartana szeretőt.

De ezen a helyzeten szerintem tudnál változtatni. Ha nem akar válni, és csak a szexért ment máshova, akkor még vissza szerezheted, ha akarod. Szerintem.

Csak az a kérdés, hogy vissza akarod-e hódítani?

2016. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, gyakran még jobb is lesz a szex otthon, mert az új élmények felpezsdítenek, és ez otthonra is kitart.
2016. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én csak azt nem értem,hogy ezt miért tartod olyan tök természetes dolognak??

Bár mondjuk lehet én vagyok fiatal 22 éves fejjel.

2016. nov. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez a világ...
2016. nov. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen igazad van kérdező. A pasid elég gyenge jellem ezek szerint... Nekem 3éve volt szeretőm de teljesen másodlagos volt, csak szexre és a vágyak kiélésére kellett. Azóta is kívánom és szeretem a párom annak ellenére, hogy maradt a havi 1szex ami tele van korlátokkal is. Mondjuk amióta nincs szeretőm, sokat használom a kezem, többet eszem és kevesebbet sportolok. Tehát annyira nem vagyok boldog. Az első pár évet szeretném akár csak 50százalékban visszahozni a párommal de sajnos ő nem töri magát...39f
2016. nov. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez most komoly? Dobd már ki a francba és keress egy FÉRFIT, aki téged szeret és téged kíván. Legyen minimális önbecsülés benned! Elnézed, hogy más qrvát farkal, az a qrva élvezkedik neked meg konkrét le kell mondanod a szexről??!
2016. nov. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Még lenne gusztusod hozzá?
2016. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ennyire magától értetődő, hogy szeretője van?
2016. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Én szerető vagyok. Azt mondta a férj,hogy azért d.g félre ,mert otthon a nőt elég kinyalni és el is megy. A szexet nem is igényli a nő. A férj meg én is mindketten ugyanúgy szeretjük. Nálam kiélheti magát. Lehet lepontozni,nyugodtan.
2016. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!