Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Nálatok "megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok "megcsalásnak" (vagy legalábbis ahhoz közelítőnek) minősülne az, ha a párotok beszélgetne más férfiakkal szexuális dolgokról? Nő,21

Figyelt kérdés

Nem szexchat-ről vagy hasonlókról beszélek, hanem pl. egyfajta 'tanácsadásról', hogy mi az amit ő vagy a párja nagyon szeret az ágyban, milyen jól működő szokások vagy újítások dobják/dobhatnák fel a szexuális életüket stb...


Szóval csak olyan, mintha egy barátnőjével beszélgetnének egymás szexuális életéről, csak éppen a másik nemből



2016. nov. 18. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
En ezt nem toleralnam, de nem is alaznam meg ilyesmivel a paromat. Ami a haloszobaban tortenik az arra a ket emberre tartozio kizarolag - senki masra, fuggetlenul attol, hogy epp mi van a labuk kozott.
2016. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem zavarna.

Nem ezen múlik, hogy félrekefél-e, vagy nem.

Ha majd félrekefél, akkor zavarni fog, ki is dobom, mint macskát szrni, de addig amíg nem kefél félre, azt csinál, amit akar.

2016. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Amit nem tudsz, nem fáj!
2016. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez nem minősül megcsalásnak. Ennyi erővel aki párkapcsolatban él, ne jöjjön erre az oldalra se!
2016. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
szerintem sem megcsalás, de lehet nem esne jól, és megkérném hogy inkább ne csinálja. én se lányokkal, se fiúkkal nem beszélek a szexuális életemről, és nekem fontos hogy a párom se tegye.
2016. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát rohadtul nem tartozik senki másra egy pár szexuális élete.

Ha valami nem működik, akkor azt egymással kell megbeszélni.

Én is volt, hogy bedobtam, hogy keressünk valami új pózt, mert már kezdem unni a régieket. És akkor fogtunk magunkat aztán közösen böngésztünk a neten és baromi jókat nevettünk közben. :D


Egyszerűen teljesen fölösleges és még illetlen, gusztustalan is ilyet kibeszélni.

2016. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem zavarna és köze sincs a megcsaláshoz.f
2016. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
41%
Én is szexchatelek lanyokkal o is megteheti sztem ez nem megcsalás
2016. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném. De a legjobb az lenne, ha nem tudnék róla és akkor nem is létezik az egész probléma.

35/F

2016. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem megcsalàs de az ahhoz vezető út egyik kezdőköve. Ha konkrét beazonosìtható profilról(facebook) ugyanilyen profilra teszed. Pl itt sok mindenkinek ìrtam ilyen témàban tanàcsot. Amikor làtod (képen) a személyt aki veled egy korosztàly gyakran előfordúl , hogy fantàziàlsz róla abból vàgy ébredhet. Nem egy olyan esetet ismerek amikor a làny a legjobb baràtnőjével kibeszélte a pasi teljesìtményét ....a baràtnő ki akarta próbàlni az az extàzist amiről a làny mesélt..
2016. nov. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!