Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki beköpött titeket a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki beköpött titeket a megcsalásért, azon bosszút álltatok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Ha közös ismerősről van szó, "barátról", "haverról", ne adj Isten rokonról, akkor biztos valahogy megtenném.


De ami egyszer volt, az olyan embertől jött, aki csak látásból ismert engem és az olyannal nem érdemes foglalkozni. Véletlenek közjátéka volt.

2016. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Magadon állj bosszút,mert egy r.ék ,gerinctelen ,undorító férfi vagy!! Itt csak te vagy a hibás ,más nem!!!
2016. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát. Nem igazán tisztességes ez, úgy érzem... Bár a sittesek is bosszút szoktak állni a tanukon akik "börtönbe juttatták őket..."
2016. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon?
2016. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
4csak a férfiak szoktak ilyen aljasok lenni,hogy miután megcsalja az asszonyt,aki otthon főz mos rá,addig ő félre.ug. Hát az ilyen megérdemli a sorsát!!!
2016. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 6os! :) attól még, hogy téged megcsalt a férjed, nem minden férfi ilyen. Minden nemnél ugyan olyan arányba fordulnak elő megcsalások. :)
2016. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne?


Te mentél félre, ha bosszút akarsz állni, magadon tedd meg, mert egyedülbte vagy a hibás.

2016. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Eddig kb minden barátnőm, megcsalt és kb minden szextársam akivel voltam, megcsalta a párját velem. Én sosem csaltam meg még senkit ... Ennyi erről :)
2016. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem tennem

Mert ez az jelenti h marha rosszul tudodm szervezni az ilyen dolgaimat ...

Ergo en voltam a hulye mert bebuktam

2016. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

elég szánalmas, ha ezért még bosszút is áll valaki.

ha kát barátomról van szó, és az egyik megcsalná a másikat, valószínűleg elmondanám én is. ha nem mondanám, az olyan lenne mintha támogatnám a megcsalást, tehát elárulom a megcsalt barátomat. ilyen helyzetben, ha még a megcsaló állna bosszút rajtam, biztosan én is kiba sznék vele...

egy idegen nem tudom hogy tudna ilyen információkat valakiről.

2016. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!