Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból, ha esélyes volt a megcsalás, de tagadja és nem tudom mit higyjek?

Figyelt kérdés

Szóval az én vőlegényem alapjáraton nagyon ragaszkodó, és néha túl is szeret (én nem vagyok túl érzelgős fajta). Tavasszal-nyáron nagyon húzós időszakunk volt rengeteg balhéval. Anyagi gondok is, és én is a saját belső frusztrációimat rajta töltöttem ki. Nem kívántam vele a szexet, mert lapos unalmasnak éreztem, nem nagyon voltam hajlandó tenni sem érte, és alapból a fejéhez vágtam, hogy sz.r az egész kapcsolat, elegem van és hagyjuk a francba az egészet. Szóval tettem érte bőven, hogy lökjem le a lejtőn az egészet. Ő mindennek ellenére tűrt és szerintem szenvedett is miattam.

Aztán egyszer csak leültem a gép elé, hogy megnézzem az emailjaimat, és amikor rámentem a gmailra, nem a kezdőlapot dobta be a bejelentkezéshez, hanem a párom emailjait, amiből nem jelentkezett ki. Egyből elémtárult, hogy egy ausztriai szexpartnerkeresős oldalon van regisztrálva (Ott dolgozik, hétvégére jár haza). Persze rámentem, volt félmeztelen strandolós fotó, bemutatkozás kitöltve, egyedülállóként beállítva, levelezések osztrák nőkkel, amikbe olyanokat írt, hogy nagyon kanos, meg stb (nem sokat értek németül, a google meg nem mindig fordít pontosan).

Számonkértem és neki állt feljebb, hogy ő nem is csinált semmit, meg ő nem találkozott senkivel, csak én leromboltam az önbizalmát azzal, hogy lehurrogtam a szexet vele, meg ilyenek. Azt mondta megerősítést akart csak kapni ilyen módon, hogy ő is"férfi". Na most mivel ugye nem vagyok ott, azt csinál kint amit akar munkaidőn kívűl, nekem azt mond amit akar. Soha nem tudnám meg, ha egyik nap pl 5 helyett,csak délig dolgoznak valami miatt és elmegy k.r.vázni, vagy bármi. Az oldalon amúgy csak meztelen képek voltak a nőkről. Biztos k.rv.ák voltak, nem hiszem, hogy átlag hétköznapi, unatkozó háziasszony, ha csak szexet is keres, mindjárt pucér képeket nyom fel magáról, szóval tuti ku.rv.ák vannak ott. Nem tudom valójában történhetett-e valami, mindenesetre a szándékja megvolt. Nincs bizonyítékom semmire. Ő azt mondja nem.

Beszéltem pszichológussal, ő azt mondta, hogy valószínűleg figyelemfelkeltésnek használta ezt a párom, hogy vegyem észre magam, hogy hogy viselkedek, de jó eséllyel nem volt történés. Miután lecsillapodtak a kedélyek, azt mondta a párom, hogy várta, hogy mikor bukkanok rá az oldalára. Nem tudom mit higyjek. Amúgy hiába kint van, minden nap reggeliszünetébe felhív,ebédkor felhív, este is többször beszélünk és ebben sose volt változás. Akkor sem, amikor ezen az oldalon böngészgetett. Ki is nézem belőle, hogy félrement, meg nem is. Ha néha feljön ilyesmi téma és bekérdezek, hogy ugyan kefélt-e már férre, azt mondja, hogy nem, de közben belebotlik a nyelve a szóba, szóval olyan mintha nem mondana igazat. Vagy csak akkora hárpia vagyok, hogy szétstresszelem. Szeretném megtudni, hogy meg-e csalt, de hogyan bizonyosodjak meg a valóságról? Tervezi a közös jövőt, gyereket akar, meg minden, de azért ez a téma mindig ott van bennem..... Amikor ez volt, átkutattam mindenét, de nem találtam úgy semmi gyanúsat ami bármit bizonyítana. Viszont az oldalról azóta sem törölte le magát, de szerintem nem foglalkozik vele. Mit tegyek, lépjek túl rajta, és felejtsem el az ügyet?


Akik majd azzal jönnek, hogy hülye pcsa vagyok, és megérdemelném, hogy lecseréljen, meg stb bunkó válaszok, ne strapálják magukat az irogatással. Légyszi csak az írjon aki épkézláb tanácsot tud adni!


2016. dec. 8. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bármilyen választ, kritikát ELFOGADOK,csak kérlek titeket, ne otromba, degradáló stílusban tegyétek!
2016. dec. 8. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts vele ha már nem bízol benne !


DE a véleményem az h nem nem lépet félre mert akkor a viselkedése is változott volna - nem hiv fel nem akkor jön haza, marad hétvégére stb...

szal akadj le a témáról és legközelebb legyél toleránsabb vele mert nem csodálnám h kidobna

egy férfit a saját férfiúi érzéseiben megbántani nagy hiba !

csodálom is h van még türelme veled lenni és kitart melletted

szal becsüld meg ha már ennyire hülye voltál vele


akadj le a témáról és figyelj jobban rá

dolgozz azon h az önbecsülését visszakapja ha már voltál oly kedves és ledózeroltad neki

2016. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hibás vagyok!! Nem akartam és nem akarom őt soha bántani, csak vannak saját problémáim amiken sokat örlődtem főleg akkoriban és rajta csattant minden lelki szarom :(
2016. dec. 8. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
na ha tudod h te vagy a hibás akkor miért öt bünteted ???
2016. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek valamit. Az exem egy időben rettenetesen elhanyagolt szexuálisan, és úgy általában, mint nőt.

És mivel tőle nem számíthattam rá, hogy az önbecsülésemen javítson (tízes skálán már -10 volt az önértékelésem), ezért MÁS férfiaktól gyűjtöttem a bókokat, dicséreteket. Elkezdtem sokkal jobban adni magamra és flörtöltem ezerrel. NEM az volt a célom, hogy megcsaljam, hanem az, hogy nőnek érezzem magam és hogy az így nyert önbizalmam a kapcsolatomban tudjam kamatoztatni! Mindent elkövettem azért, hogy "lebukjak", hogy észrevegye, hogy mások igenis vonzónak tartanak, hogy legyen féltékeny, hogy legalább ebből érezhessem, hogy valamennyire fontos vagyok neki. Észre se vett semmit, végül én buktattam le saját magam, mikor már szakadt a cérna, hogy ennyire balfék, hogy észre se veszi, hogy a nőjének tucatnyi férfi csapja a szelet.

A lényeg, hogy ez a lecke sem volt elég neki, továbbra sem kezelt nőként, és ennyi a lényeg. Azóta már elváltunk.


Vedd észre, hogy a párod egyedüli célja annyi volt, hogy vedd észre benne és becsüld meg a FÉRFIT! Jelenleg CSAK ennyi a dolgod! Nem gyanúsítgatás, nem bizonyítékok keresése, nem féltékenykedés és számonkérés, hanem az, hogy kezeld férfiként! Dicsérd meg, ha olyat tesz, ami neked jólesik; dicsérd a külsejét, a tulajdonságait, a viselkedését. És legyél nőies, csábítsd el, flörtölj vele, légy vadmacska az ágyban! Jelenleg ez az egyetlen olyan dolog, amivel a kapcsolat menthető. Minden mással magad alatt vágod a fát!

Hibáztál, ő is - most ne kövessetek el újabb hibákat, tetézve az eddigieket, hanem kezdjetek el ezerrel dolgozni ezen a kapcsolaton!

2016. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Nem kívántam vele a szexet, mert lapos unalmasnak éreztem, nem nagyon voltam hajlandó tenni sem érte, és alapból a fejéhez vágtam, hogy sz.r az egész kapcsolat, elegem van és hagyjuk a francba az egészet." - ezek a sajat szavaid. Ezek utan miert csodalkozol, miert vadaskodsz? Nem allitom, hogy emiatt felre kell kurni, meg hogy ez jo megoldas, de hosszutavon ez eleg elviselhetetlen lehetett, csak gondolom szeretett teged, meg remenykedett, de nehez volt veled ezeket erdemben megtargyalni abban az idoszakban, igy a konnyebb utat valasztotta.
2016. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek!
2016. dec. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!