Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalja a férjét! Ha kiderülne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalja a férjét! Ha kiderülne?

Figyelt kérdés

A dolog lényege, hogy kb. egy 38 éves nőről és egy 40 éves férfiról beszélünk. Kb8-10 éve házasok. Furcsa kapcsolat az övék, amolyan " megelégszem veled is" dolog, ez nem találgatás ez sajnos tény... Egyik sem csúnya egyébként mielőtt vslaki ebből indulna ki. A pasi eléggé visszahúzódó, de a nő is. Csendesek, nyugisak, keveset mosolyognak.

Kiderült, hogy a nő, megcsalja a férjét. Szereti a férjét és nem akarja elhagyni őt, de a szexuális kielégülést máshol keresi. A szeretőjével ugyan ez a helyzet, áluk már gyerek is van, de ő sem akarja elhagyni a feleségét. Egyikük sem kapja meg otthon a szexet. A nő férje kb. 1 évben egyszer nyúl hozzá a nőhöz, de akkor is kb. 2 percig tart a dolog. Hiába utal rá a nő vagy mondja ki kerek-perec, csak vitatkoznak róla, úgyhogy így hagyja a dolgot. A kapcsolatuk elején sem volt jobb, de nagyon szerették egymást ennek ellenére.

Egyébként jól elvannak, boldognak tűnnek, támogatják egymást jóban rosszban. Vannak kutyáik, olyanok mint egy család, csak hát az a havi egyszeri kilengés....


A pasi összetörne valószínűleg ha kiderülne és nem lenne neki másik nő, aki ennyit eltűrne a férjnek.


Szerintetek?


2017. jan. 1. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Elítélem, és visszataszító embernek tekintem azt aki megcsalja a párját. Viszont itt, a másik fél is igenis hibás. Egy nőt úgy lehet boldoggá tenni, hogy nőként tekintünk rá, és igen, ebben benne van az is, hogy heti párszor lefeküdjenek egymással. Nem korrekt így sem a nő, de kevésbé hibáztatom, mint azt, aki tényleg minden megkap. Ha közeli ismerősöd, jó barátod a férj, akkor mondd el neki, ha nem akkor hagyd rájuk. Egyébként nem lehet, hogy a férj tud róla?
2017. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szergej55 ***** válasza:
52%
Akkor te most a szerető vagy?
2017. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne avatkozz bele. Nem a te dolgod. Valószínűleg igen, összetörne, de ezt nem kell megtudnod, előbb-utóbb mindenre fény derül.
2017. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te a feleseg vagy?

Hat itt sulyosabb problemak vannak annal, h a gyk nepe eleg legyen :(

- Miert nem nyul hozzad a ferjed?

- Miert nem probaltok javitani a hazassagon?

- Miert nem vettek veget a kapcsolatnak, vagy beszelitek meg, hogy ketoldaluan nyitott a hazassag?

- Miert csapod be a ferjedet?

Ez igy nekem nagyon megalazo lenne, mindkettotok (sot a masik hazasparral egyitt mind a negyotok) helyeben. Nem itelkezek, nem ezert irom, csak szubjektiv velemeny.

2017. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, utolso vagyok, ha kivulallo vagy, akkor nem javaslom, hogy barkinek is elmondd! Abbol csak baj lehet!
2017. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kívülálló vagyok.

Én szerintem is elítélendő dolog a megcsalás, és nem azt mondom, hogy ebben az esetben rendben van, mert nem.


Fogalmam sincs, hogy a férj tud-e róla. De ha tud, akkor furcsálnám, hogy hagyja hogy elmenjenek ketten valahova (pontosabban úgy, hogy a nő egy fuvarozó cégnáél avn és a szeretője is, csak ő sofőr. Mikor kidobják az embereket akkor nekik kb. van 1 órájuk vagy több egymásra vagy kávézni vagy stb....... szóval értitek. Állítólag nincs köztük érzelmi kapcsolat, csak barátság extrákkal féleség) ez már kb. 3 éve megy.


A férj mindig is ilyen hideg volt, kicsit aszexuális, sőt lehet elég komoly problémái vannak, ezt nem tudom. Lehet h akar változtatni a csávó, de az is lehet h nem.


Szóval én is inkább távol tartanám magam ettől a szitutól, csak más kivülálló emberek véleményére lettem volna kívánxcsi.

2017. jan. 1. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

De ezt akkor sem neked kell megoldanod, ez az Ő életük, Te csak egy KÍVÜLÁLLÓ vagy.

Ennyire unalmas életed van, hogy másokéval foglalkozol? Ne tedd..

2017. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jézusom, oké, köszi hogy emlékeztetsz. :D Már majdnem elfelejtettem
2017. jan. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!