Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem két évvel ezelőtt. A feleségem addig kérlelt, amíg adtam egy esélyt, hogy együttmaradhassunk. Azóta nem történt semmi az Ő részéről. Elmondtam, hogy nehezen dolgozom fel amit tett. Késő azt mondani, hogy vége?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült elhatároztam, hogy elválok. Meggyőzött, hogy próbáljuk meg, legalább a gyerekek kedvéért. Megpróbáltuk, jó lett szinte minden. Én viszont magamban örlődtem, gondolkodtam, hogy miért történt? A párterápián a nő igazából a feleségem felelősségét hangúlyozta ki. A gond , hogy nincs részemről bizalom. Egy idő után eljutottam oda, hogy ez a nő arra jó, hogy ürítsek bele. Nagyon rossz, hogy ilyet gondolok róla. Amikor odabújik, megölel, sokszor azon gondolkodtam, lehet mást szívesebben ölelne. Igaz kettő év alatt, de letisztázódott bennem, hogy nem akarok Vele élni. Nem tudok úgy ránézni mint a feleségemre. Elmondtam, de szerinte nagyon jól vagyunk, az nem lehet, hogy most legyen vége. Át kellene gondolnom, hogy miért teszem ezt Vele. Vagy biztos van valakim. Mondtam, hogy erről szó sincs, csak most lett tiszta minden.
2017. jan. 7. 21:36
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
63%
Mi volt a "problémája" amiért megcsalt? Sikerült ezt megoldani? Először nem is akart szakítani a szeretővel, csak azután hogy te válni akartál? Hogy érzed szeret még téged vagy csak így kényelmes neki? Szerintem úgy érzi hogy már annyi energiát fektetett abba hogy megbocsáss neki, hogy ezek után nem lenne fer vele szemben ezt tenned. Nem is azért ellenzi a válást mert téged szeret, hanem azért mert már túl sok energiát feccölt bele és ez így kárba veszne. Te megpróbáltad, sok időbe telt, de nem ment. Időtök meg van/lesz bőven arra hogy új életet kezdjetek.
2017. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt probléma. Jól éltünk gyerekek jó tanulók, anyagiak rendben. Az életünk kissé rutinszerű lett, ezen kellett volna változtatni. Szerinte ellaposodott a kapcsolatunk, a másikkal izgalmas volt. Szerette volna még kívánatosnak szexinek érezni magát. Én mindig mondtam, hogy gyönyörű csinos, de Tőlem nem ugyanolyan hallania. Voltunk terápián is. Hogy szeret-e még? Nem tudom. Ha szeretett volna nem teszi szét másnak. Ameddig szerettem, meg sem fordult a fejemben, hogy más p.nci után mennjek. Az életünk nehéz lenne, biztosan. Nem volt rákényszerülve, hogy dolgozzon, ha elválunk dolgoznia kellene. Nem értem. Hoztam egy döntést, ennek a következményeit vállalnom kell. Ő is hozott egy döntést, akkor mikor lefeküdt mással. Annak meg ez a következménye. Felnőtt emberek nem félrelépnek ha izgalomra vágynak, hanem kipróbálnak valami olyat ami érdekli őket. Ha ez az idegenekkel való szex, akkor meg jól döntöttem.
2017. jan. 8. 15:46
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Próbálta ezt megbeszélni veled? Kommunikálta feléd hogy nekem ez és ez a bajom? Bár szerintem nem. A kutya is jó dolgában vész meg. Az izgalmi részt meg szerintem, magára a szexre értette. Ha még dolgoznia sem kell, akkor inkább a kényelem lehet számára elsődleges szempont, részéről szeretet már nincs, max. megszokás. Lehet hogy tényleg megbánta, ha már 2 éve kitart melletted, de ha ő meghozott egy döntést anno, akkor neked is jogod van ehhez, bármi is legyen ennek a következménye. Most is csak magára gondol, akkor is magára gondolt hogy neki milyen rossz lesz akkor. Egyébként a "problémát" sikerült megoldani?
2017. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kerdezo.

A kutya is jodolgaban vesz meg..

Most elmehet o is dolgozni...

Szegeny,de sajnalom...es o is inkabb cdal ezt fogja,nem teged...

2017. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő. Megpróbáltad, nem ment, pont. Ideje továbblépned. A csajt ne féltsd, majd talál valami fiatal bikát, aki eltartja.
2017. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hogy derült ezt ki?

Hasonló a sztorim, szal ha van kedved, privátban beszélhetünk.

Kérlek írj rám.

2017. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Hány evesek a gyerekek?

Ezt nem lehet erőltetni, vm eltört.... Többé nem forr össze...

Engem is csalt a férjem, évekig, kiderült. Én azt hittem, a gyerek miatt meg tudom bocsátani, de nálunk o nem akarta, elment. De lehet, hogy sosem tudtam volna feldolgozni, megbocsátani, csak nem volt modomban kipróbálni.

En megértelek. De sokáig nem őrlődhetsz, mert rámegy az egészséged.

2017. jan. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Kuka, van más is.
2017. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el...komolyan ilyen férfi...sokkal jobbat érdemelsz!!! Sajnálom,hogy nem becsült meg!
2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező (sorstársam)!


A válás előtt adj még egy esélyt a házasságotoknak, főleg a gyerekek miatt! Én anno úgy voltam vele, hogy nem szeretném ha más valaki nevelné fel a gyermekeimet.

Ezért a válás előtt, kérj időt és költözzetek külön 3-6 hónapra. Ha ez idő alatt sem változnak az érzéseid a feleséged irányába, illetve egyedül jobban át tudod gondolni a helyzeteteket, akkor elváltok. De hát hátha, ez lehetne az a "sokkterápia" amikor belekóstolsz az elvált létbe, a vasárnapi apuka szerepbe.


51/F

2017. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!