Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engem nagyon érdekelne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

Engem nagyon érdekelne hogy ti mit tennétek a helyemben?!

Figyelt kérdés

nos a barátnömel majdnem 4 éve együtt vagyunk . van egy közös gyermekünk is 2 éves!

nos egyszer megcsalt az exével amikor 7 hónapos terhes volt akkor többször is megcsalt vele! de kiderült!

most 2 hete megint rajta kaptam kamu faceval írogat az exének! nekem a pofámba bele hazudik! hogy nincs kamu faceja nem beszél vele utálja meg le hordja de mégis lebukott mert rajta kaptam amikor irt vele! sírt hogy nem tudja miért írogat neki. meg a többi hazugság! sosem őszinte velem! mindig hazudik és hazudott! pedig megkap mindent! itt lakik nálunk! egyszerűen nem értem miért ilyen .. annyit tudtam belőle kiszedni hogy még mindig eszébe van az Exe.. pedig azt mondja hogy nem szereti és nem is hiányzik neki! akkor őszintén fiúk-lányok! ti mit gondoltok erről ? mit tennétek a helyembe ?? Én 25 éves vagyok a barátnőm 21 éves!

a gyerek életere esküdött és a pofámba hazudott hogy nem irt az exével és nincs kamu faceja de lebukott hazudott és hamisan esküdözik a gyerekere is!!!!! Kérlek titeket Írjátok meg mit tegyek mert be vagyok Zsongva! lelkileg padlón vagyok!



2017. jan. 15. 15:15
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
64%
Én a helyedben átgondolnám előszőr, én mit érzek iránta. Ha azt mondod, hogy igen, akkor őt is kérdezd meg, hogy ő ugyan így érez e. Ha azt mondja, hogy igen, szeret adj neki még gy esélyt, de ha még egyszer félrelép az exével szerintem nem érdemes vele törődnöd. A gyermek szemszögéből nézve ha netán szétmentek szerintem még mindig jobb, mintha megjátszanátok magatokat előtte.
2017. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én kiraknám a szűrét, menjen az exéhez. Persze a gyerek nélkül.
2017. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
100%
Ne haragudj a kérdésért, de biztosan tiéd a gyerek?
2017. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
100%
az első ilyen után kidobtam volna...ez a kutyából nem lesz szalonna tipikus példája, főleg hogy talált magának egy balekot, aki úgyis megbocsájt neki mindig.
2017. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos terhesen is? Szép firma lehet. Küldd el menjen ahová akar, vagy majd húsz év múlva rajossz , hogy elb..d az életed.
2017. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Én apasági vizsgálatot csináltatnék és utána a gyerekelhelyezésnél igyekeznék magamhoz venni a gyereket. Persze nem indok,hogy az anya megcsalt,de 2 éves gyereknél már van esélyed neked is a bíróságon.

És nyilván hagyd el, már akkor el kellett volna,amikor kiderült,hogy megcsalt.A bizalom ugrott okkal. Nincs értelme így folytatni,főleg,hogy azóta is a szemedbe hazudott minden nap.

2017. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Snorri válasza:
100%
Keress egy rendes lányt, aki megbecsül. Ez már nem egyszeri megbotlás...ne haragudj, de 7 hónapos terhesen ezen jár az esze? Meg egy két éves mellett? Mikor? Kisfiatoknak milyen édesanyja amúgy?
2017. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi nektek a válaszokat!

nos nem bizom benne! csak 1 gyerek van! aki most 7 éves. de amikor az annya terhes volt vele akkor 7 honaposan csalt meg! röhögve a szemebe hazudott hogy nincs kamu faceja és nem beszél az exével!

nem dobhatom ki mert nincs hová mennyen mert az annya pasija meg akarta eröszakolni nemis egyszer. a nagy annyához se mehet mert kicsi a házuk! nem tudom mit tegyek. rengetegg eséljt kapott tölem! már vagy 40 et! pedig ki elégitem sexualisan is! ezért nem értem hogy miért az exe mindig az exe

2017. jan. 15. 15:44
 9/34 A kérdező kommentje:
nem 7 éves hanem 2 éves most a gyerek! bocsi csak kijavitott a szótár. 2 es helyet 7 est irt!
2017. jan. 15. 15:45
 10/34 anonim ***** válasza:
24%

Az ne a te gondod legyen, hogy hova megy.

De most ez zavaros. " vagy 7 éves a gyerek?

Ha 7, akkor miért 4 éve vagytok együtt?

2017. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!