Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki bement a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki bement a pára munkahelyére szimatolni/ akinek a párja szimatolt utána a munkahelye körül, hogy nincs-e ott túl "jóban" valakivel?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez de beteg tud lenni... néhány éve egy pasi az udvarlási szakban a nyakamra járt oda, ahol önkénteskedtem "csak úgy". Persze közben csekkolta kivel állok szóba. Először azt hittem paranoiás vagyok, de egyik alkalommal valakire nem úgy néztem, ahogy neki tetszett, és számon kért, hogy miért társalgok az illetővel. Nem jutottunk el a párkapcsolatig.
2017. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Számomra ez beteges. Ha a párom ilyet tenne, ott nagy gondok lennének és valószínű már nem lenne a párom!Áldom az eget,hogy nem tud bejönni munkahelyemre szimatolni... és nem azért mert titkolni valóm lenne csak nem engednék be .

elég nagy gond van egy pár között ha ilyenre vetemednek

2017. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szimatolni nem mentem be soha. Volt, akivel munkahelyen jöttünk össze, így ezen a téren tárgytalan volt a dolog, de amúgy soha nem mentem be szimatolni. Ha meg körülöttem akar szimatolni akkor látná, hogy női munkahely, két ffi kollégám van össze-vissza, az egyik 55-ön felül van, a másik meg nagy darab, iszákos és felesége van.
2017. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Én sose süllyednék idáig, és ha a a párom megtenné, azonnal szakítanék. Teljesen beteg dolog, ha az ember nem tud bízni a másikban, maradjon egyedül. Mellesleg nálunk a portán se jutna túl, és nem vagyok "túl jóban" senkivel, de a féltékenységet és bizalmatlanságot egyáltalán nem tolerálom, pláne, hogy soha nem adtam okot arra, hogy kételkedjen bennem.
2017. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Mivel a megcsalasok,es a viszonyok sok sok szazaleka munkahelyi viszonybol alakulnki,igy ha ugyerzi valaki h valami nincs rendben,sztem meg ovatosan körbeszimatolhat!Sokan vannak joban ferfi-nö kolegakkal persze a parjuk nem tudja:)gyarban dolgozom több 100 emberrel,vannak durva dolgok!!!ha par ember betudna jönni dzimatolni rengeteg megcsalt ember tudna mi folyik a hata mögött!Nem is azt mondom h normalis,de ha okot ad ra valaki akkor sztem nem gaz.
2017. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa... hát a gyáras munkakört nem ismerem. Irodai dolgozo vagyok, nálunk nem dívik ilyen.
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény "pára".
2017. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!